Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz hogy minden fiu elbecezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy minden fiu elbecezi a farkat valaminek v. valakinek?

Figyelt kérdés
pl: fonok,gyurka,berci,az okos...ilyeneket hallottam,es folyton ezeket a jelzoket hasznaljak mikor 'arrol' van szo...igaz???
2008. ápr. 12. 00:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
nem. erre én vagyok az eleven bizonyíték
2008. ápr. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak hülyeségből mondjákXD
2008. ápr. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég sokan szokták. Én már találkoztam Dezsőkével meg MakkMarcival, hát akkorákat röhögtem az ilyeneknél :D:D
2008. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
mostanában ez inkább a fiatalabb korosztályban szokás. talán az az oka, hogy ne úgy kelljen beszélniük róla, hogy a farkam:D idősebb korosztályban annyira nem jellemző.
2008. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
a baj hogy engem kap el rohoges,mikor mondjak,de nem akarom megsetreni oket:P:P:P...ez van!
2008. ápr. 12. 12:33
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
jaaj azt nem tudom,hogy minden pasi e de az enyém is becézgeti:D nekem viszont nagyon nem jött be ezért én kukinak meg fütykösnek nevezem:D
2008. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél zavarban miatta, nevess csak, hiszen ez vicces. Én is mindig röhögtem rajta, amikor a pasim azt mondta, hogy elfáradt a Petőfi :)))) Nem sértődött meg (bár szerintem szegény Petőfi - mármint a költő - forog a sírjában).
2008. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
petöfi?:D:D:D:D ez nagyon jo:D:D:D:D:D
2008. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
68%
Az én barátom nem hívja sehogy. :( szerintem aranyos:D de a Makkmarci az nagyon nagyXD de serintem ez izlés kérdése. sok fiú csak ey darab szexre való "cafatnak" gondolja, ugyhogy nem hiszem, hogy mindenki becézgeti
2008. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Petofi:O:O!!!azta,na meg ilyet nem hallottam:P...persze hogy aranyosak a gazdik mikor mondjak,en is elvezem hallgatni,de attol meg nagyokat nevetk rajtuk:)...
2008. ápr. 12. 18:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!