Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem szeret csokolozni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeret csokolozni a baratom?

Figyelt kérdés
Mar tobbszor mondtam a kedvesemnek,hogy en szeretem ha szajon csokol,de o nem szeret, es ra fogja hogy en nem cigizek es o nem akarja hogy nekem rossz legyen.Az ucan pedig nem szeret karonfogva setalni.Cikinek erzi a baratai elott.Azt mondta elozo baratnoivel se csinalta.De en akor is mindig belekarolo,mert en orulok ha latjak hogy egyutt vagyunk.
2008. ápr. 11. 15:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
89%
Hát bocsi, nem akarlak megsérteni, de nekem is volt ilyen, hogy jártam a barátommal és nem fogta meg a kezem az utcán sőt még rám i szólt, ha én belekaroltam vagy ilyesmi..:S otthon minden rendben volt, de utcán, mintha haverok lettünk volna.. Nem sok értelme volt akkor az egséz kacsolatnak és én nem szakítottam vele pedig azt kellett volna. Ha azt mondja a barátai előtt égő, akkor téged nem szeret eléggé és nem mer felvállalni.. Amugy mióta vagytok együtt, ha szabad kérdeznem?? mert ha nagyon korai akkor esetleg az is lehet a baj, bár nem hinném.. Szerintem ha igazán akarna téged, akkor megcsókolna és megfogná a kezed. Én azt mondom nem éri meg, hogy egy ilyen fiúval járj:(
2008. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha 20 év feletti akkor szégyenl, ha 20 év alatti akkor tini, semmi más, minden fital fiu szinte így viselkedik, mint az oviban mikor´ha gizike közelébe ment az ádi akkor csúfolták, na a tini fiuk pont ezt játszák le újbol.
2008. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én párom sem szereti ha karonfogom, egyszerűen nem és kész, viszont kézenfogva sétálunk általában. Nem lehet hogy az a baja a pasinak, hogy túlságosan nyomulsz és rátapadsz, lehet ettől iyledt be, nem? Kicsit hagyd levegőt venni.
2008. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az en baratom nem is birja ha nem vagyok mellette, ha nem fogom a kezet, ha nem csokolnam meg vagy nem hagynam higy megcsokoljon, barkivel talalkozunk es ismeri azonnal bemutat hogy a baratnoje vagyok szoval NEM TAGAD LE! akinek a baratja meg azt sem engedi hogy megfogja a kezet es meg sem csokolja a baratnojet mert az utcan vannak mar bocsi...nem igazan lehet hozzad valo ha Te szeretned az utcan is ugy mint otthon es raadasul meg nem is kersz sokat...=(
2008. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az előző hozzászolókkal... Ez nem túl jó. Szerintem ha igazán szeret, akkor inkább büszke rád... Bár lehet, h erre vvan egy jobb szó; szerelmes. Szerelmes a párod? Lehet, h tényleg az is közrejátszik, h nem régóta vagytok együtt.. Habár nekem erről az egészről inkább az jutott eszembe először, hogy ez a csávó vhogy félvállról veszi az egészet. Ez jó indok, hogy az előző barátnőivel is ezt csinálta? Nem, szerintem marhára nem jó indok... Ne hagyd magad. Szerintem ha két ember együtt van, és szeretik egymást, egyszerűen összetartoznak (mégha tudjuk, h nem is többre , mint 2 évre.. ez csak egy példa, mert esetleg nem örök a kapcsolat, nyílván nem az..) akkor is, az alatt az idő alatt boldogok, és szerintem ezt minden normális pár szereti jelezni a külvilágnak is! Az nem normális, ha ezt valaki nem akarja kimutatni. Akkor meg nem boldog. Nekem még nem volt ilyen barátom, aki otthon ennyire más lett volna mint utcán... De nem is lenne ilyen barátom. VAgy felvállal és őszinte (elmondja, ha esetleg nem éppen lángol benne a szerelem), vagy egyszerűen nincs értelme.

Sok sikert a probléma megoldásához!

2008. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, igen igazuk van az elottem szoloknak. Meg annyit tennek hozza, hogy 3 ferfi volt eddig az eletemben mindegyik ugy kozlekedett velem az utcan, mintha szupermodell lennek.

Az amit irtal nagyon elgondolkodtat vajon en mit tennek?

Valoszinu rosszneven vennem, felelosegre vonnam es dobbantanek.

Ne alazd meg magad!

2008. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Le is út fel is út. Bocs, h ilyen radikális vagyok. De nekem olyan pasi nem kéne, aki nem vállal fel.

Ismerjen el, mindenki előtt.

2008. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha legalabb ennyire nem kepes,oh haggya ma'... a csok egy kenyeztetes,egyszeru de jo erzes...igazan ennyit megtehetne...vagy szenvedelyesen kozeledj hozza es szerettesd meg csokolni,valami sajat csokfajtaval(akarmi,de ez szukseg):P
2008. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a segito, es tamogato tanacsokat.Elgondolkodtato es megfontolando.Nem tul reg vagyunk egyutt 1 honapja.Atgondolom amit irtatok, en nagyon szeretem ot,de ha nem valtozik semmi bucsut intek neki.:(
2008. ápr. 12. 15:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Mielőtt esetleg elküldenéd, ne felejtsd el megkérdezni, hogy miért így viselkedik veled. Egy beszélgetéssel sokmindent meg lehet oldani.
2008. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!