Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miből jöhetünk rá, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöhetünk rá, hogy egy férfi a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
2006. okt. 27. 22:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%
Adj neki egy Playboyt, és ha a viccekkel kezdi, akkor több, mint gyanús. ;)
2009. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
95%

Például abból, hogy még nem volt barátnője,pedig érinti a 30-at is korát illetően, lányok társaságában pedig inkább feszülten érzi magát. Persze ez lehet másokra is igaz. Azt tudom, hogy meleg vagyok, de a társadalom kirekesztése miatt inkább saját nememmel sem keresem a kapcsolatot. Kellemetlen érzés ez, de mikor olyan világban élünk, ahol leköcsögözik azt, aki nem tehet róla hogy meleg, inkább döntök úgy hogy senkim se legyen az életben, kösz a társadalmamnak.

Tehát esetemben nem lehet rájönni hogy meleg vagyok... szerintem. Ugyanúgy megfordulok a csajok némelyike után, mint más tenné, vagy teszi. De azt hiszem, sosem leszek így boldog.


Egyébként miből adódott a kérdés?



"Az általad elküldeni kívánt szavak/mondatok fennakadtak automata trágárságszűrőnkön! Moderátoraink meg fogják vizsgálni korábbi és ezutáni hozzászólásaidat, indokolt esetben a hozzáférésed letiltják. Kérlek vedd figyelembe a szabályainkat és azoknak megfelelően használd az oldalt!" -Ezt írta ki az automata rendszer. Mások meg itt átkozzák egymást folyamatosan, s semmi nem történik velük. Hogy van ez?

2009. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
5%
abbó jöhetsz rá h sokat használja a WC pumpát
2010. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy 4 éve feltetett kérdés de válaszolok rá. Szerintem a viselekedése, járása, beszéd lehet gyanús.
2010. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
0%
Ha Brünóra áll a pöcök:D
2010. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
100%
Háth ha feláll a pasikra akkir meleg vagy
2010. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
12%

-Az SZDSZ-re szavaz

-Madonnát hallgat

-Nem szereti a sör


Stb...

2010. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
11:34 áááá a Brüno az nagy film XDDD
2010. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
76%
SZDSZ! EZ Jò! :D
2010. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
33%
Egyszerü!!! Nem fog a csajokkal apszolult foglalkozni vagy épp az ellenkezője rengeteg csaj ismerőse van de tartos kapcsija soha nem volt csajjal és nem is lessz!! ÉN IS IGY VAGYOK NEKEM SEM KELL EGY NŐ SEM MERT SZÁMOMRA NAGYON UNDORÍTÓ A NEMISZERVÜK!!!
2010. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!