Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miből jöhetünk rá, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöhetünk rá, hogy egy férfi a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
2006. okt. 27. 22:22
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
74%

Mindenkinek sajat kerdesere es sajat problemaja szerint fogok valaszolni , Ez a tema nagyon kenyes es tag fogalom . A Magyarorszagi viszonylatban az emberek nagy tobbsege meg tevhitben is van Homosexualitas es Bisexualitas teren. Foleg az ugymond " Heterosexualis " emberek . Sajnos az ember meg nem is nagyon ismeri onmagat,es tevhitben el vagy azert mert az egyhaz vagy a szulok me gfelemlitik . Gondoljunk csak bele hogy telik el egy napunk , mind otthon mind pedig a munkahelyen .

Hanyszor gondolunk sexre a sajat vagy mas nemmel kapcsolatban . Itt gondolk nem csak a sexualis kielegulesre ami az agyban vegzodik a lepedon . Hanem gondolok arra is amikor egy igazi ferfi megnez egy masikat , mert pl> Jobban oltozott , a parfumje izgatja stb. Szoval az azonos nemu sexualitast nem lehet elintezni egy egy szoval : BUZI vagy KOCSOG.

Kedves kerdezo varom kerdeseit vagy valaszat>

2006. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
76%
Én inkább kérdezni szeretnék. Egy hónapja vagyok együtt egy olyan fiúval, aki az előző kapcsolatában szinte csak análisan szeretkezett. Mi még nem szertkeztünk, bár aludtunk együtt és tudom, hogy van merevedése, mégsem akar velem szeretkezni sem hüvelyi úton sem análisan. Azt mondja, hogy nála időszakos, hogy mikor van kedve szeretkezni. Elképzelhető, hogy inkább a férfiakhoz vonzódik?
2007. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
29%
lehet, hogy valami nemi betegsége van, csak nem meri elmondani...
2007. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
94%

Én egy 23 éves fiu vagyok.Már kb. 8 éve vonzódom a saját nememhez.Itthon nem tudták rolam,mostanáig.Jelenleg van 1 párkapcsolatom,ami elég jo.Szüleim rákérdeztek a dolgokra,én meg bevalottam nekik.:( PErsze nagyon kiakadtak.Nem akarják elfogadni.Anyu gyógyszereket szed,és sír folyton.Nem tudom már hogy mi is lenne a legjobb ezen a téren.:(

A párom szeretem,és fontos nekem.

De a szüleim is azok!!

2007. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

második hozzászolo!!!!mért nem tettél fel egy uj kérdést és mért a másikéba tetted bele?

szegény illetonek senki nem adott választ.én sem tudok mert én meg nem értek hozzá.de azért figyeljetek már oda...

2007. szept. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
94%
Egyszerű szerintem ha csak fiúk érdeklik a fiút akkor tuti homoszexuális ha a fiút érdeklik a fiúk és a lányok is akkor biszexuális.
2007. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%

Huhh, több mint egy éves kérdés:D No nembaj, azért írok rá valamit... Lehet meg lehet cáfolni az írásomat, de én tapasztalatból beszélek:

Egy meleg srác nem használ durva szavakat, finomak a mozdulatai, és általában kifinomultabb a járása is. Nincs tartós kapcsolata soha, mert "nem talál normális" csajt. Ha szóba kerül a párkapcsolat téma, folyton csak terel. Sok féle meleggel találkoztam eddig, és mindegyik másként viselkedett. Pl az egyik folyton 1 2 sráccal lógott, míg a másik csak csajokkal... ha ismersz pár meleg srácot, egy újabb arc már nem fog előtted sokáig titkoban maradni :)

2007. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is voltak ilyen szakaszaim, amikor ilyesmiket mondtak rólam középiskolás koromban. De ennek csak az volt az oka, hogy nálam a csajozás egy későbbi időpontra tolódott, a gimi utánra. Gimiben folyton a legjobb barátommal lógtam, eléggé közel is álltunk egymáshoz (de természetesen nem úgy!) és állunk a mai napig is, de sosem lennék képes "úgy" gondolni rá.

Azóta persze van egy 3 éves kapcsolatom, de szerintem mindenki átesik ezen a szakaszon kamaszkorában!

2008. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
65%
kecsesbb a járásuk: ne haragudj, de te most a buzikról beszélsz, és nem a melegekről..
2008. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
21%
Onnan,hogy tarkón rúgom!
2008. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!