Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Többszöri próbálkozás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszöri próbálkozás után sem tudtunk lefeküdni egymással, ennek párom korábbi veseműtéte az oka, vagy lehet más is?

Figyelt kérdés
A barátom 1 éve túl esett egy vesekő műtéten, azóta nem volt együtt lánnyal úgy...Benne volt a pakliban, hogy eztán sem lesz könnyű, de mi megpróbáltuk.És hát merevedett is, minden jól ment, de egyszer csak egy szúrást érzett ott és lelankadt! Maradandó ez, vagy még változni fog? A szörnyű, hogy nem 1x történt ez! Vagy csak én nem vagyok eléggé vonzó?
2007. júl. 23. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem veled nincsen semmi baj hiszen merevedett rád ugyhogy ne aggódj, de szerintem akármilyen nehéz is MINDENKÉPPEN MENNYETEK EL ORVOSHOZ mert ez elég komoly bajnak tűnik, ez nem normális!!!

Az én páromnak is volt vesekőműtéte de a szexulis életével nem volt utána semmi baj

2007. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!