Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nagyon szeretné, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon szeretné, ha szájjal is kielégíteném. Én is nagyon kívánom a péniszét. De hogyan?

Figyelt kérdés
. .félek valamit elrontok.Milyen fázisai vannak elejétől a végéig mit hogyan csináljak pl a nyelvemmel hogy élvezze?Közbe a kezeimmel mit csináljak?
2008. márc. 18. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

havi aktuális cikk. Olvasgassál:

[link]

2008. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy ne csak föl-le mozgasd a fejed, ne csak szimplán szopjad, hanem használd a nyelved is és attól megőrülnek, ha közben méllyen a szemükbe nézel! Nyalogasd a hegyénél és tövig végig is! A golyóit se hagyd ki, de csak óvatosan! A végén pedig halmozd el sok finom puszival! Az én párom imádja!
2008. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia!Egyet értek az előttem szólóval!Például az én partnerem az is imádja ha felül nyalogatom a péniszét és alul meg közbe kézzel rásegítek!Sok sikert!
2008. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szólóknak, én még kiegészíteném azzal, hogy ha tudod, told te a torkodon amennyire bírod, a párom imádja...csak a fogaiddal vigyázz....
2008. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
kapd be tövig és csinálj vákumot azt jó lesz
2008. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne a mesterfokozattal kezdd.

A legkönnyebb úgy, ha a hátára fekteted.

Először is egy kis bemelegítés. Utána, végigcsókolhatod, simogathatod szépen lefelé... amikor leértél, ragadd is meg, és közben végig simogasd is. A vége felé a legérzékenyebb neki, ezért eleinte nem kell bűvészkedni... akik a filmekben 15 cm-t tüntetnek el, azok nem szerelemből teszik. Ha oldalt vagy, akkor közben ő is tud simogatni - de az elején még ne "ott", mert nehezebb sokfelé figyelni. Időnként nézz rá, az is nagyon kellemes neki.

Arra nagyon vigyázz, hogy meg ne harapd. A nyelveddel minél jobban hozzáérsz, annál jobb lesz neki. Ne szívd nagyon erősen, az nem jó.

Ha tudod, csak akkor hagyd abba, ha már ellankad. Ha nem akarod neki lenyelni, egy odakészített papír zsebkendő segíthet - de ne csorgasd szét mindenfelé, az nem gusztusos.


Ja: és előtte nyugodtan lefürdetheted. Te is lefürdhetsz, mert lehet, hogy rögtön viszonozni is kívánja valahogyan :-)

2008. ápr. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az alábbi, könnyen megjegyezhető módot ajánlom:

-ne görcsölj mer egyikötöknek sem lesz élvezhető

-csak akkor csináld amikor te is kívánod

-ha szeret a párod azt is megérti, ha közben feladod és még nem tudod végigcsinálni az elsőt

-csak a spontán helyzetek szoktak jól alakulni, a sok rákészülés csak elrontja a hangulatot

-a technika pedig a következő:

1. nyalogasd mint a fagyit - nee egyfélekeéppen, amilyen változatosan csak tudod - de végig ösztönből szopj!!!

2. sztopogasd a szádban mint egy nagy darab csokit:-) ,közben szívogathatod...

3. ez a nyeld mint a tokaji aszút fázis lenne - de ez nekem nam igazán jött be...(alkalomfüggő)

+1 (ha a pasidak tetszik csak akkor)a gátat (a herezacskó és a végbélnyítás közötti rész) egy egyszerű nyomással izgatni lehet

2008. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!