Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom szeretné ha kielégít...

A barátom szeretné ha kielégíteném orálisan, de félek attól hogy elbénázom. Tippek adnátok?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek neki?Mit tegyek?még soha nem csináltam...
2010. febr. 20. 17:33
 1/9 anonim válasza:
100%

Fokozatosan haladj lefelé.

Először csók, utána a nyakánál folytasd,"útközben" nyald meg a mellbimbóját, aztán a hasát puszilgasd egészen a köldökig, aztán vedd a szádba. Nem kell mélytorkozni, csak úgy simán, mintha egy jégkrémet szopogtanál. Valószínűleg sós íze lesz. Játsz vele: szopogasd az oldalát is egészen a tövéig majd vissza.

Élvezni fogja.

Sok sikert!:*

2010. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát szexeltetek már gondolom, vagy verni már verted? szoktátok egymást izgatni? ha igen akkor csak csináld amit szoktál simogasd, puszilgasd, cirógasd a tarkóját, dörgöld nadrágon keresztül a péniszéhez a puncid, ilyenek aztán ugye gatya kigombol alsógatyán keresztül simogatás, ha már beindult húzd le az alsógatyáját és fogd meg a cerkáját fonoman húzogasd rajta a kezed, közben nyalogasd a makkját - amin amúgy van egy behasadás, arra nagyon érzékenyek. szívogasd finoman a végét, nyald végig, ilyesmi és egyre nagyobb részt vegyél be a szádba miközben "szopod" mintha a szádat húzogatnád egy jégrémen, először a tetején aztán tövig (ezt hívják mélytoroknak amitől lehet, hogy öklendezni fogsz, lehetőleg ne hányd őt le és ha úgy érzed hogy most túlságosan le került kicsit állj meg - elég 1-2 mp.) és csináld addig ameddig nem élvez, ezt érezni fogod mert a barátod felőli oldalon lüktetni fog egy "cső" minnél erősebben lüktet annál közelebb van az orgazmushoz. beszéljétek meg előre, hogy szól e a nagy "bumm"nál, vagy egyből lenyeled a cuccot... és ha jelez, vedd ki, fogjatok meg egy zsepit és engedjétek bele... azt elfelejtettem mondani, hogy miközben elégíted ki lehet hogy érezni fogsz valami sós vagy keserű - esetleg édes ízt ( ez attól függ mit eszik ) ez az előváladéka. általában sós szokott lenni.

Vigyázz, nehogy fogazz mert az nagyon tud nekik fájni! Gondolj bele milyen lehet foggal végigszántani egy érzékeny testrészt :D

Sok szerencsét, remélem segítettem. :)

2010. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a melytorkot egyelore mindenkepp felejtsd el, ugyhogy h ugy erzed a torkodban tul melyen van es kezdesz picit oklendezni (ez meg csak egy nagyon enyhe erzes, nyugi) csussz fennebb. nem kell eroltetni.

mikozben hosszan fel le mozogsz a szaddal, mozgasd hasonlokeppen a kezed is. vagy ha a kezeddel begyorsitasz, kozben tartsd a szadban a makkjat es simogasd a nyelveddel.

az is jo szokott lenni ha a szaddal csak az egyik oldalan mozogsz fel le, mikozben a masik oldalon tartod a kezeddel (mintha oldalbol bele akarnal harapni -csak ne harapj bele:p)

2010. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaaj ettől enis nagyon fáltem hogy mi lesz.de kellemesen csalódtam.

1.csókolozzatok,simogassatok egymast

2.haladj minel lejjebb

3.ha mar ott lent vagy,fogd a kezedbe és csináld:) de vigyázz a fogazással!! a fogaid semmiképsem használd:D

remelem valamit tudtam segiteni:)

2010. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szűk száj, bő nyál. Szívj mint a porszívó.
2010. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak szívd jó erőssen mint a vákum
2010. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de semmiképp se fujj! annak sztem nagyon nem örülne :D
2010. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hintalow válasza:
Azon a végén csináld, ahol a makk van, a másikhoz nem férsz oda, mert ott a srác van. Szvsz ennyi.
2010. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az is fontos, hogy váltogasd a tempót. Mikor a szádban van és nyelveddel simogatod akkor egyszer lassan azt gyorsít majd lassíts. A szívás erősségén is többször változtass
2010. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!