Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik multiorgazmusos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik multiorgazmusos férfi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Arra lennék pontosan kíváncsi ha létezik multi orgazmusos férfi, hogy hogyan tanulta meg kezelni a magömlését?

Milyen módszerekkel tanulta meg nem elengedni az ondót hanem azt megtartani és a szexuális energiát keringtetni?

Mennyi ideig tartott multiorgazmusossá válni?

Végül! Sokkal jobban élvezitek a szeretkezést multiorgazmusosan mint amikor még egy aktus a magömlésig tartott, és várni kellett h merevedés legyen?


2011. okt. 26. 21:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátom aki háromszor élvezett a számba egy óra alatt és végig a számban volt a fütyije. Ami ebből érdekes az, hogy harmadjára annyi ondót lövellt, mintha pisilt volna.
2012. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
sokáig birja.
2013. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
69%

A koleszben volt ilyen fiú, aki (ha nem, kapott közben görcsöt az állkapcsom, négyszer, ötször képes volt egy óra alatt folyamatos szopás közben a számba élvezni.

Sajnos az ország másik részén lakik :(

2013. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 János Gilján ***** válasza:
100%

Rengeteg baromságot, meg félinformációt, meg ködösítést lehet találni a témában a neten, amiből senki sem ért semmit. Jómagam évekig keresgéltem az infókat, olvastam a könyveket és gyakoroltam vadul az imádott feleségem aktív támogatásával, és végül úgy másfél-két éve már tudom alkalmazni a technikát, legalábbis az alapjait. Garantálom, hogy nálam sokkal ügyesebbek is vannak ezen a téren, de én világosan el tudom magyarázni az alapokat ÉRTHETŐ formában!


Az ejakuláció gyakorlatilag csak egy reflex, az elfojtása sokban hasonlít a tüsszentés elfojtásához!


Gondoljatok bele. A tüsszentés is egy reflex, ami ha elindul, az mindenképp végig megy. Bizonyos izmok az akaratodtól függetlenül fogják vezérelni a tüsszentés folyamatát egy program szerint. Ezt a folyamatot nagyrészt támogatják az akaratlagos izmaid is, mert így érzed helyesnek, így esik jól és így jobb, hatékonyabb lesz a tüsszentés. Na de mi a helyzet olyankor, ha csendben kell maradni valamiért és közben rád tör a tüsszentés? Biztos mindannyian jártatok már így. Ahogy veszed a levegőt a tüsszentéshez, azonnal feszíteni kezdesz a felső tested izmaival és ha sikerül jól megfogni akkor csak egy csuklós-nyögős valami lesz a tüsszentésből. Ilyenkor is megkönnyebbül valamennyire az orrod, mint egy rendes tüsszentés esetén, de nem annyira, ezért nagyobb eséllyel jön egy második tüsszentés is. Fontos itt megjegyezni, hogy a cselekvésre a belépési pont ott van, amikor hirtelen elkezded beszippantani a levegőt. Ha itt feszítesz, a tüsszentés reflexe akkor is végig fut, de te nagyrészt lefogtad az akaratlagos izmaiddal. Ha túl későn akarod megfogni, már a tüsszentés elindulása után, akkor már nem fog sikerülni, a tüsszentés mindenképp végig megy, max a fölösleges erőlködéstől még egy adag takony vagy köpés is repül mellé! :D Minél erősebbek a has és rekesz izmaid, annál nagyobb hatékonysággal fogod tudni megfogni a tüsszentést...


Ugyan ez a helyzet az ejakulációnál is. Ott is el kell jutni odáig, amikor már elhagyod az előrejelzési szakaszt és belépsz az elkerülhetetlenségibe. Ez annyit tesz, hogy az orgazmus élménye már MINDENKÉPPEN el fog indulni, ez már tutira "nem úszod meg", de ügyebár ezt nem is akarjuk megúszni, csak az ejakulációt akarjuk megfogni. :) A tökéletes időzítés az első reflexes rángást megelőző másodpercben van. Ha itt feszítesz PC, (esetleg még ráadásként segg, comb, hát, has) izommal, és ha kezdő vagy, akkor még nyomást gyakorolsz a gátadra is, akkor az akaratlagos izmaid itt is le fogják tudni fogni az akarattól függetlenül dolgozó reflex vezérelte izmokat, mint a tüsszentés esetén. Normális esetben ejakulációkor az akaratlagos izmok is együtt dolgoznak az akarattól függetlenekkel, mert így még jobb érzés és még hatékonyabb az ürítés, de ha a célunk pont a NEM ürítés, akkor át kell venni a gyeplőt és azon izmoknak parancsolni, amiknek tudunk. Amikor megfeszülnek ezek az izmok (a lényeg továbbra is a PC izom, a többi csak segíti azt), akkor ezzel akadályozzák az akarattól független izmokat, hogy a nemi váladékokat a külvilág felé préseljék. Nem vagyok orvos, nem tudom pontosan, hogy mi történik, de az érzés olyan, hogy főleg a prosztata szívó hatását semlegesíti az őt körülvevő izomzat, ahogy kvázi "lefogják azt", így a váladékok bent maradnak. Nem a húgyhólyagba kerülnek, mert akkor ugyanúgy szétesne az izgalmi szint, simán nem tudja továbbítani az önkéntelenül dolgozó izomzat a tudatos izmok elfojtó hatása miatt. Ez a megfogás az előváladékra nincs hatással, mert a Cowper mirigyek közvetlenül a húgycsőbe ürítik a váladékukat, csak a prosztata mögötti szervekre van hatásunk. Az előváladék még jól is jön, mert ilyenkor egy megfogott ejakuláció esetén a kedvesünk vaginájába némi extra síkosítót fecskendezünk, aztán minden mehet is tovább. :) A gyakorlatban ez úgy néz ki, ha kézi ingerléssel gyakorolsz, hogy addig a pontig folytatod az ingerlést, amikor már érzed, hogy "túl késő megállni", de még nem érzed az ejakulációhoz kapcsolható önkéntelen rángásokat. Itt abba hagyod az ingerlést, "eldobod a cerkát" és feszítesz. Úgy 10 másodperccel később ha sikerült megfogd, akkor megjelenik a makkod végén 1-2 cseppnyi előváladék, kicsit esik az izgalmi szinted, de nem esel nullára, mint ejakuláció után esnél, mehet minden tovább egy második körre. A PC izmok a gát-végbél-fütykös tájékán vannak, úgy tudod befeszíteni őket, mintha vissza akarnál tartani egy pisilést, csak az ejakuláció megfogásához maximális erővel kell a megfelelő pillanatban feszíteni, ezért fontos, hogy az izom erős legyen és jó tudatos kontroll legyen fölötte. Férfi intim tornával mindez fejleszthető.


Remélem mindenki számára logikus és érthető, hogy mikor és hogyan kell beavatkozni. A PC izom ha gyenge, a gát területét kell megnyomni két ujjal egy határozott mozdulattal a feszítéssel egy időben és úgy már biztosan elég erős lesz a megfogás. Vicces érzés a gáton keresztül érezni a lüktető prosztata vergődését! :D Ez a gátnyomás elhagyható, ha a PC izom egyedül is le tudja fogni az ejakulációt. Nagyon fontos, hogy ha akkor próbálod megfogni, amikor már beindult a pulzálás, akkor maximum csökkenteni tudod az ejakulátum mennyiségét, de megfogni az egészet már tutira nem. Továbbá megfogás közben fontos abbahagyni az ingerlést is, mert a reflex a beindulása után ha további ingereket kap, akkor sokkal erősebben megy végbe, mintha az ingerek abbamaradnának, vagy legyengülnének. Ezért javaslom mindenképp előbb kézi ingerléssel akár egyedül akár partnerrel a gyakorlást, mert a punciban ha megállsz, az bizony akkor is elég sok ingert ad. Ha pedig csak egy picit is megmoccan a kedvesed, vagy netán épp elélvez és emiatt kicsit pulzál a vaginája, akkor szintén nehezebb lesz megfogni az ejakulációt az extra ingerek reflex erősítő hatása miatt. Ez a reflex támogatás a tüsszentésnél is megvan, ha mondjuk belenézel a fénybe, a reflex máris extra erőt kap. A megfogott orgazmus ha jól sikerült, kb 60-80%-osan hozza az ejakulálós élményszintjét, de akárhányat átélhetsz belőle egy hancúr alatt. Azért nem 100%, mert az élményből hiányozni fog magához az ürítés élményéhez köthető kéjérzet, de az élmény így is nagyszerű és a minimális izgalmi szint esés után, simán folytathatod a mozgolódást a pároddal a hátad mögött egy orgazmus élménnyel. Ha pedig egy éjszaka szeretnél 10* kufircolni, akkor megfogott orgazmusok esetén akárhányszor fogsz tudni teljesíteni, mert ha nem ürülnek a nemi mirigyek, akkor nem csökken a motiváció sem. Végül, de nem utolsó sorban, ha a kedvesed mondjuk 2* akkora szex igénnyel rendelkezik mint te, akkor megteheted, hogy minden nap szexelsz vele, de csak minden második nap ejakulálsz. A lehetőségek tárháza korlátlan. Mindazonáltal ajánlom a szeretkezés(ek) végén az utolsó orgazmust hagyományos ejakulációs koncepcióval befejezni, mert tapasztalataim szerint a prosztatában felgyülemlett rengeteg anyag kellemetlen feszítő érzés és brutális "kanosság" formájában fogja kísérni a másnapodat.

2016. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb írás, amit idáig olvastam a témában. Már mindenféle külföldi fórumot bejártam, nem gondoltam volna, hogy gyakorin találom meg a választ.

Köszönöm utolsó. :)

2017. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Azóta gyakoroltam egy kicsit, 6 orgazmus után már nem számoltam, de 8-9 megvolt magömlés nélkül. Aztán az utolsónál eldurrantam. Nagyon komoly, ha nem olvasok róla, el se hiszem, hogy létezik ilyen.


Ha valaki érdekel itt van még pár írás a témában:


[link]

[link]

2017. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 János Gilján ***** válasza:

26-os, örülök a sikereidnek és köszi a linkeket! Most már tudom, hogy jómagam a 6-os szinten vagyok és a 7-es szintet kell még megtanulnom. :)


Este ha leraktuk a gyereket aludni, gyakorlok is egy kicsit a kis feleségemmel! :D


Ha valaki szeretne bővebben olvasni magyarul a multiorgazmus módszereiről, ennek a könyvnek a 4-es fejezete elég jó útmutatást ad:

[link]

2017. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Az miért van, hogy ha a 6-8. alkalomra már nem tudom megfogni az ejakulációt sima PC izom összehúzással, hanem csak a millió dolláros pont megnyomásával, akkor ugyan úgy leenged a szerszám, mintha rendesen elélveznék? Holott semennyi ondó nem jön ki.
2017. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 János Gilján ***** válasza:

Sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre, egy bizonyos számú száraz orgazmus után nekem is beüt a kielégültség érzés és onnantól vége a dalnak. A megoldáson annyi szokott lenni, hogy 2-3 száraz orgazmus után a végén egy hagyományos ejakulációssal zárom a szeretkezést.


Amennyiben mégis megpróbálok értelmes választ adni, akkor azt tudni kell, hogy ejakulációkor a prolaktin hormonok felszabadulása okozza a szexuális energiák lenullázódását és a bizonyos ideig tartó ingerelhetetlenséget, vagyis a refrakter periódust.

Én úgy érzem (de orvosilag ezt az érzést mérésekkel alá kéne támasztani), hogy száraz orgazmuskor is felszabadul némi prolaktin hormon, de csak a töredéke az ejakulációs mennyiségnek. Ezért lehet az, hogy száraz orgazmus után tudod folytatni a szeretkezést, de pontosan ezért lehet az is, hogy a sok kicsi sokra megy el alapján a sokadik száraz orgazmus már tényleg hazavágja az izgalmat.


Ezen azonban kár keseregni, ha egy szeretkezés alatt van 2-3 száraz orgazmusod és a végén egy ejakulációs, már akkor is sokkal kellemesebb élményben volt részed, mint ami azoknak jut, akik csak a szex végén ejakulálnak egyet.

Továbbá arra is van lehetőséged, hogy szárazon fejezed be és akkor némi pihenő után ugyanazzal a lelkesedéssel tudsz hozzáfogni a második menethez, mintha az első nem is lett volna. Ugyanezt egy ejakuláció után már csökkenő lelkesedéssel tudnád csak kivitelezni, nem is beszélve a harmadik-negyedik menetekről...

2017. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Köszi a részletes választ!
2017. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!