Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik multiorgazmusos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik multiorgazmusos férfi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Arra lennék pontosan kíváncsi ha létezik multi orgazmusos férfi, hogy hogyan tanulta meg kezelni a magömlését?

Milyen módszerekkel tanulta meg nem elengedni az ondót hanem azt megtartani és a szexuális energiát keringtetni?

Mennyi ideig tartott multiorgazmusossá válni?

Végül! Sokkal jobban élvezitek a szeretkezést multiorgazmusosan mint amikor még egy aktus a magömlésig tartott, és várni kellett h merevedés legyen?


2011. okt. 26. 21:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Google többet tudna segíteni mivel itt csak trollok vannak.
2011. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Mantak Chia könyveit erről, én ebből tanultam meg, és nem bántam meg... :D
2011. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

olvasom de az a probléma h csak olyan könyvet találtam fent az internetem amiben nincs ábra és ezért elég nehéz egy magyarázatot elképzelni

és azért írtam ki végül is a kérdést h ha valaki abból tanult és leírna 1-2 praktikát akkor az hátha segítene a fejlődésben

2011. okt. 26. 21:39
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Létezik mert tapasztaltam. Volt egy ondóval és mikor kijött rögtön utána szárazon mégegy. Jó volt.
2011. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Az nem multiorgazmus. Az többszörös orgazmus.
2011. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Ja bocs, egy kissé félreérthető. Amúgy a multi többet jelent:DD
2011. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

multi = többszörös xD


egyébként nekem is volt már és nagyon brutális :D

2011. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
remélem lesz olyan válaszoló is aki a kérdésemnek minden részére választ tud adni
2011. okt. 27. 00:03
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
akármilyen hihetetlenül is hangzik, én akkor megyek el, amikor akarok. amikor érzem, hogy már nem sokáig bírom, nem állok le, folytatom az aktust, csak akkor ráfeszítek a záróizomra. ekkor azt érzed, hogy orgazmusod van, ugyanúgy érzed az izom összehúzódásokat, mint amikor az ejakuláció együtt van az orgazmussal. záróizomra úgy tudsz edzeni, hogy csak szimplán megfeszíted, 1 másodpercig feszítve tartod, majd újra. az elején elég fárasztó, de egy kevés gyakorlás után menni fog. fogsz olyat is tapasztalni, hogy nem teljes az ejakuláció, csak egy kevés távozik, mert még nem tudod teljesen összeszorítani az izmokat. a legjobb az egészben, hogy így orgazmus után nincs lankadás, csak azután, miután ejakuláltál is. gyakorolni legjobb egyébként szex közben, de lehet még úgy is, hogy vizelés közben visszatartod, majd megint pisi, visszatartod megint, ezt el lehet játszani 5x is. az elején vigyázz, mert izomlázad is lehet, ha tulzásba viszed a dolgot és az igen kellemetlen dolog. a leghálásabb viszont az éppen aktuális partnered lesz, mert így ő is akár 10felett élvezhet el egy együttlét során. remélem tudtam segíteni, sok sikert a dologhoz! és nekem kb fél évbe telt ezt a dolgot kialakítani, de ha egyszer ez már összejött, akkor sem szabad abbahagyni az izmok edzését, ha csak nem használod szex közben annyiszor ezt az izmot, hogy kapjon elég stimulációt az edzettségének fenntartásához.
2011. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

mikor éppen nem csinálok semmit pont a pc izmaimat próbálom edzeni és szerinte elég jól haladok mert a vizelést akkor hagyom abba amikor szeretném, igaz 1 hónapja gyakorlok de már olyan is volt h pár másodpercig vissza bírtam tartani az ondót, de mégis kijött.

vajon jó úton járok?

2011. okt. 27. 20:00
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!