Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 28 éves egyedülálló csinos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves egyedülálló csinos lány vagyok és úgy érzem az utóbbi időben megbolondultam. Nagyon szeretek új pasikkal megismerkedni és ha szimpatikusak le is fekszem velük. Szexmániás vagy őrűlt vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos párkapcsolatot nem tudok kialakítani velük, mert ha megkapom a pasit utána már nem érdekel. Ez normális dolog????
2008. márc. 17. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én szemszögömből nem normális, én nem ilyen vagyok! Próbálj nem lefeküdni velük rögtön, hanem randizgassatok, ismerjétek meg egymást, aztán hátha kialakul valami érzelmi kötődés is! Azért nem tudsz kialakítani kapcsolatot velük, mert nem is akarsz! Könnyebb az, hogy szexelsz velük, aztán mindenki megy amerre lát!
2008. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
88%
Ez attól függ, hogy téged zavar-e a dolog, illetve, hogy az aktuális partnerrel tisztázott-e, hogy nem lesz folytatás. Ne a társadalom megítélését vedd alapul, hanem azt, hogy neked ez mennyire rossz vagy jó. Ha te így érzed jól magad, akkor nincs gond. De azt is vedd figyelembe, hogy ezzel másnak se okozz lelki sérülést, tehát mindig legyen egyértelmű a másik fél számára is, hogy miről van szó, ne hitegesd. Nem vagy őrült, csak jelenleg nincs igényed párkapcsolatra. Majd ha lesz, akkor már nem fogsz mindenkivel elsőre lefeküdni. Harminc felett is el lehet kezdeni a családalapítást, már ha neked egyáltalán van rá vágyad. Amúgy egy-két év alatt is nagyot változik az ember. Te tudod, hogy mire van igényed.
2008. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek az elöttem hozzászólókkal. Bár tőlem is távol áll, ha neked ez jó, erre vágysz hát rjata. Csak kérdezem én te fordított esetben mit gondolsz az ilyen nőkről? Elítéled őket? Illetve mennyire veszed figyelembe azt, hogy a környezeted mit gondol rólad!

Egy év alatt is nagyot fordulhat veled világ, csak vigyázz magadra és ne légy felelőtlen semmilyen tekintetben sem!

2008. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!