Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan novelhetem meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan novelhetem meg a farkam atmerojet es hosszat? Szerintem nem eleg vastag, a hossza is csak 15 cm.17-18 cm-el mar meg lennek elegedve.

Figyelt kérdés
Tobbfele nyujtogyakorlatot probaltam de nem valtak be. Nem akarok semmifele gyogyszert szedni mert nem egessegesek, meg akkor sem ha 100% natural.
2008. márc. 16. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
2008. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Előző hsz kamu! Ne szedj semmit!

Nem lehet megváltoztatni csak és kizárólag műtéti beavatkozással ami az eredmény/kockázat tekintetében nem éri meg.

Egyébként a méret csak olyan esetekben számít ha nagy a testalkat eltérés a két fél között. Úgy is orvosolható, hogy a női partner megerősíti a hüvely izmait, így rendesen érezni fogja.

2008. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennél nagyobb hülyeséget nem hallottam: "hogy a női partner megerősíti a hüvely izmait, így rendesen érezni fogja." :)))


Egyébként meg átlag méreted van, nem tudom mit izgulsz! Csak tudnod kell, hogy mihez kezdj vele!:)

2008. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
ezt nem lehet növeli csak ugy. azért kiváncsi lennék azokra a nyujogyakorlatokra:D amugy meg valoban átlagos méted van szpoval no para
2008. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
miért kell iylen baromságot kérdezni??? nem a farokméretedtöl fog egy csaj a csucsra jutni...
2008. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
hanem a teknikától... ;) jól mondták előttem... - tudj mit kezdeni vele ;) NEM irom hogy nem a méret a lényeg, de hiába van egy tök jó,nagy ha egyszerüen haláli bénán bánik vele...a kicsit felesleges leirnom mert összemenni nemfog - igy leszel te szuper ;) hajrá ;)
2008. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Egy nő hüvelye kb. 10 cm mély. Vagyis az ujjaddal eléred a méhét. A 15 cm bőven elég.


Ezen kívül az orgazmushoz szokszor 1 ujj vagy egy nyelv is elég. Ha meg mégis nagy farkat akarsz a feleségednek, egyszer valami alakalomra (szülinap, karácsony, Valentinnap) poénból vegyél neki egy méretes vibrit. Azt beveszitek harmadiknak a szexuális életetekbe és onnan kezdve tökéletes lehet a te boldogságod is.

2008. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!