Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Urak! Erekciós probléma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak! Erekciós probléma idején mennyire más érzés a kényeztetés?

Figyelt kérdés
Amikor nem áll fel pl. idegesség miatt, akkor az kellemetlen, ha közvetlenül a puha péniszt ingerlik finoman? És ha a test egyéb részeit olyan módon, amitől máskor felállna? Rossz érzés? Vagy ugyanolyan izgató csak a test egyéb része "nem válaszol" rá?

tegnap 22:35
A kérdező szavazást indított:
Olyankor kellemetlen, ne csináld
Izgató így is, jó érzés
Változó, megírom kommentben hogy mitől függ
2 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert a stressz-szint nagyobb annál, hogy el tudná magát az illető engedni (ugyebár ezért nem áll fel). Ha a puhapötssel játszol azzal csak még jobban tudatosítod benne, hogy nem áll a cerka, erősíted vele a stresszt.
tegnap 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellemetlen, de nem is olyan jó, mint mikor minden működik. Inkább a semmilyenhez van közelebb. Kellemetlen érzés orgazmus után szokott lenni.
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első, az utolsó mondatod tök jó szempont. És ha a mellkasát, hasát szeretgetem? Csak mert nekem fura ez a "jajistenem, nem áll fel, hát akkor inkább hagyjuk az egészet és aludjunk" hozzáállás, amit tapasztaltam. Ezért kérdezem, hogy a másik oldalról hogy néz ki ez az egész.
tegnap 22:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!