Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olyan próblémám lenne hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan próblémám lenne hogy a barátommal nem szeretkeztünk két hónapja és mikor most újra próbáltuk, nekem eléggé fájt. Olyan érzés volt mintha egy kampó lett volna bennem. Mitől lehet ez? Valami bajom van?

Figyelt kérdés
A legjobban akkor fájt mikor kihúzta.Régebben semmi baj nem volt,Rosszabb volt mint amikor elvesztettem a szüzességem.A szeretkezés abba is maradt,a barátom nagyon türelmes és vigyáz rám.Még annyi:az óvszeren mikor kivette olyan fehér nyálkás folyadék volt(belőlem jött az 100%)
2009. ápr. 29. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés lehet a dologban.. sztem jobb lenne ha elmennél dokihoz.
2009. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez tuti biztos hogy fertőzés?Amúgy az a váladék olyan volt mint a sperma kb. az mi lehetett(hansúlyozom:nem sperma volt)
2009. ápr. 29. 17:01
 3/4 anonim válasza:
Én is jártam már így. Azaz, hogy fájt az eggyüttlét, mert régen voltunk együtt. A folyadékról pedig kérdezz meg egy nőgyógyázt, én is azt tanácsolom. Remélem, nem hülyeség amit írok. Minden jót.
2009. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, ő tud neked segíteni. Szerintem is valami fertőzés lehet, amit persze nem feltétlen a barátodtól kaptál el. Hibás lehet egy nyilvános vécé, vagy műszálas bugyi is... Nekem akkor fájt iszonyatosan, amikor elég csúnya gombafertőzést kaptam, össze kellett szorítanom a fogam, mikor mintát vett az orvos a nyálkahártyáról. Azt mondta, hogy csoda, hogy egyáltalán tudtunk szexelni az elmúlt pár hétben, ahogy ez kinéz. Szóval könnyen lehet ilyesmi a gond forrása. Ez egyáltalán nem ciki, menj dokihoz!
2009. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!