Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A kígyóuborkát megpucolva és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kígyóuborkát megpucolva és óvszerrel?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szoktam maszturbálni,de eddig csak a csiklómat izgattam,most ki szeretném próbálni a masztis hüvelyi orgazmust és az uborka segítségével a g-pont felkutatását.Ezért is érdeklődök ez irán hogy is lenne a jobb.Vibrátort nem akarok venni remélem evvel is el tudom érni azt a célt!!Olyanok válaszát várom aki már próbálta!!!!
2009. ápr. 28. 10:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért kell lehurrogni egyböl az embert! Szerintem is vegyél vibrit inkább! Ha mégsem nem hiszem h meg kéne pucolni,csak mosd meg jól! Az óvszer meg azért is jó ötlet lehet,mert tuti nem kapsz semmi fertözést! Hát sok sikert! =)
2009. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Van egy csaj, akibe beletört a kigyóubi :S

gondolhatod milyen gáz volt elmenni dokihoz h szedje ki :S

2009. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
én uborkával még nem csináltam.... nekem a pezsgősüveg jön be. Persze csak a vékony "nyak" része
2009. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
Az uborka nevében írok, tarkónlövéééééééééééééééééééééééssss...
2009. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%
Vagy inkább rágjanak el a levéltetvek..az uborka voltam...
2009. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hm... szeretem az uborkasalátát de.... ezek után... nem is tudom xD
2009. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
66%

szerintem nagyon jo :X

en mar probaltam es nagyon jo volt de persze rahuztam egy gumit es meg is mostam ...probald ki te is ;)

2009. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezen röhögtünk ma, barátnőm mesélte, hogy volt osztálytársába beletört egyszer XD

Nem akarlak lehurrogni, de szerintem ha már ekkora energiát fektetsz bele csupán egy szimpla maszturbálásba, akkor már ennyi erővel szerezhetnél egy pasit is magadnak.

De, hogy a kérdésedre válaszoljak: én inkább azt javaslom amit már előttem is páran. Inkább vegyél egy vibrátort, az 100x biztonságosabb.

2009. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem jó ötlet az uborka,de én személy szerint egy formás répát ajánlanék.Megpucolni egyiket sem kell,ha óvszert húzol rá,de azért alaposan mosd meg.Beletöréstől meg nem kell félned,ha van rajta óvszer.Jó lesz az,hajrá!
2009. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell hajlított vibrátor! Banánt bele! :-)
2009. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!