Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amint elkezdeném a sexet a barátnőmmel kb 1 perc és megszűnik a merevedésem? !? Addig minden oké, akkor is amikor orálisan csinálja csak amikor berakom utána egy perc és nem áll fel! Meg mondjuk egy kicsit fáj is amikor elkezdem.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én elsőre arra tudok gondolni, hogy nem elég nedved a barátnőd. Nekem is volt már ilyen h behatolásnál nem volt annyira nedves és picit kellemetlen volt viszont nálam ez kb 2 lökés:) Használjatok esetleg sikosítót. És ezért múlhat el a merevedés mert kellemetlennek érzed:)

Remélem segítettem.

2009. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*nedves
2009. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van! DE lehet hogy az is közrejátszik hogy még csak most veszítettem el a szüzességem s még csak egyszer voltam nővel, akkor is hüvelykúppal ami nagyon csípett... Ez pszichés nem lehet??
2009. ápr. 28. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól nem lehet h először voltál nővel sztem. Igen lehet pszichés ha annyira rossz volt az első, de ahogy majd jó lesz akkor ezt el fogod felejteni:D

Első voltam

2009. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!