Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Amikor smárolok, simogassuk egymást stb. a barátnőmmel kőkemény merevedésem van és érzem hogy olyan mint ha be hugy. De nem csak nedves a boxerem ez normális?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Hát sztem ez nem normális, én legalább is soha nem tapasztaltam hasonlót :D Ha, ahogy írod, nem csak nedves, akkor gyakorlatilag behugy**ol, az pedig már baj. Sztem menj el urológushoz mindenképp, az biztos tud segíteni! Am simogatjuk egymást, nem simogaSSuk XD
2009. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
normális
2009. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Öööh, nem lehet, h egyszrűen elmész ? :DD Milyen az a "nem csak nedves", ami a boxeredben van? És utána megszűnik a merevedés, mert akkor az inkább g*ci mint hugy. De ha az, akkor is urológia sztem, mert az se normális, hogy csak így elmész :D
2009. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem vizelet, hanem előváladék. Merev állapotban nem is lehet bevizelni. Majd ha sűrűbben élsz nemi életet, akkor csökken a mennyisége. Amúgy tejesen normális.
2009. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok és még szűz és az cink elmenni iennel urologushoz.:S
2009. okt. 17. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Előváladék.Nyugodj meg normális. A fiúkból nemcsak elélvezéskor jön ki ondó, hanem előtte is pár csepp.Persze nem mindenkinél.
2009. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább azon agódnék, hogy suk,-sükölök...
2009. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*aggódnék
2009. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!