Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon félek, mert már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, mert már egy hete késik! Viszont vettem egy terhességi tesztet, amire az volt írva, hogy 3 nap után kimutatja ha van valami. én 5nap után csináltam du.1 órakor! Negatív lett, de még mindig nem jött meg. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
együtt voltam a barátommal, de nem védekeztünk és kissé be volt rúgva...megkérdeztem tőle, elment-e vagy nem válasza : " nem emlékszem " !Múlt hét kedden, picit véres lett a bugyim, azt hittem megjött, de aztán semmi... nagyon félek...
2009. ápr. 27. 19:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
amikor együtt voltam a barátommal, az 12.e volt!nekem 19-22 között kellett volna megjönnie!ez a pecsétes dolog múlt héten volt v.melyik nap!tehát, már 19.e után!akkor hittem azt hogy megjött!akkor nem értem miért írták rá a tesztre, hogy 3 nap után is kimutatja...:( bele sem merek gondolni, hogy mi lesz ha mégis lesz valami... ráadásul anyukám sem tudja, a barátommal már együtt sem vagyunk, pont az után szakított velem... már teljesen kész vagyok... :( meg a menstuáció előjele nálam hogy fáj a mellem meg a derekam is... most ez is van és nagyon reménykedem hogy megjön... akkor nem tudom mihez kezdek majd :(
2009. ápr. 28. 20:50
 12/16 A kérdező kommentje:
ja, igen és a barátommal másodjára voltam együtt... és nagyon bevéreztem akkor!
2009. ápr. 28. 20:52
 13/16 A kérdező kommentje:
esetleg msn-en nem tudnánk beszélgetni?vagy az nem lehetséges?
2009. ápr. 28. 20:59
 14/16 A kérdező kommentje:
ja, és akkor azt hogy csinálják, hogyha valaki nagyon gyorsan megakarja tudni, hogy van-e valami vagy nincs és van olyan esemény utáni tabletta vagy mi az.. amit két napig lehet bevenni!akkor sehogy nem lehet megtudni hogy terhes vagyok- e vagy nem.. ja egyébként gyógyszertárban vettem a tesztet!
2009. ápr. 28. 21:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Szio henrietta10@freemail.hu az emailem ird meg az msn cimed es segitek!
2009. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az utolso valaszolo lennek!
2009. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!