Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon félek, mert már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, mert már egy hete késik! Viszont vettem egy terhességi tesztet, amire az volt írva, hogy 3 nap után kimutatja ha van valami. én 5nap után csináltam du.1 órakor! Negatív lett, de még mindig nem jött meg. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
együtt voltam a barátommal, de nem védekeztünk és kissé be volt rúgva...megkérdeztem tőle, elment-e vagy nem válasza : " nem emlékszem " !Múlt hét kedden, picit véres lett a bugyim, azt hittem megjött, de aztán semmi... nagyon félek...
2009. ápr. 27. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mikor volt pontosan peteérésed?
2009. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
nem vagy esetleg felfázva? nekem most 6 napot késett, ugyan úgy együtt voltam a barátommal , védekeztünk ma reggel meg megjött. Tegnap este betadine kupot raktam fel ami ki fertőtlenített. Legjobb, ha elmész nőgyógyászhoz, lehet elkaptál valami fertőzést. Szurkolok, hogy megjöjjön .:)
2009. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem szoktam felírni naptárba, mert eddig még nem voltam pasival, és mindig éreztem , hogy mikor kell megjönnie!fájt a mellem előtte...szokásos tünetek...de elvileg 21-ére kellett volna megjönnie 28 napra számolva!
2009. ápr. 27. 19:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hét kedd előtt történt az aktus? nem akarlak elkeseriteni,de egy pici vérzés a beágyazódás jele is lehet.. persze ha szűz voltál,és mondjuk hétfő éjszaka ötrtént a dolog,lehet attól is.
2009. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
április 12-én éjszaka volt... 2-jára voltam vele, megint bevéreztem... ez egy szombati nap volt...és én jöv héten csütörtökön már csináltam a tesztet!de negatív lett!az nem jelent semmit? meg a mellem is fáj, a derekam is ahogy szokott mielőtt megjön... már nem értem... azt is mondták, hogy amiatt is lehet hogy nagyon sokat idegeskedem rajta...lehet vennem kéne még egy tesztet?de ha rávan írva hogy 3 nap után kimutatja... :'(
2009. ápr. 27. 19:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy terhes vagy ha egy héttel azután teszeltél hogy meg kellett volna jönnie.Ilyenkorra már ki kellett volna mutatnia.De dokihoz menj el lehet valami hormon dolog van a háttérben.Előfordul,hogy néha késik.Ne idegeskedj annál rosszabb.Az miatt is késhet.
2009. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen hogy segítettél... kicsit megnyugodtam... de azért lehet hogy holnap veszek még egy tesztet és az már tuti biztos lesz... tuti nem merem majd megcsinálni... :S infartus :S
2009. ápr. 27. 20:10
 8/16 anonim ***** válasza:
20:03-as vagyok.Na?Csináltál tesztet?
2009. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
még nem, mert bnőmnek, pont akkor volt meg mint nekem, neki is késik úgy mint nekem... ő még nem volt fiúval... ma eléggé görcsöltem, meg fájt a derekam is a mellem is, szokásos általában mielőtt megjön... úgy gondoltam, ha bnőmnek megjön, nekem pedig nem akk megcsinálom mégegyszer!!az úgy jó lesz?? csak mondták a többiek, hogy ha már egyszer megcsináltam, és negatív lett akk már felesleges!:S hát nem tudom... igaz az volt ráírva hogy három napos terhességet is kimutat én 5 nap után csináltam...
2009. ápr. 28. 15:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Nos! Olyan teszt nincs ami az aktus utan 3om nappal kimutatja a terhesegget, mivel ket het a beagyazodas! Tehat az aktus utan ket hettel mar mutathat valamit a teszt, ha a szervezeted termelt eleg HCG-t! A sok stresztol is keshet a menszeszed! Viszont a tesztet leginkabb reggel ajanlatos megcsinalni az elso vizeletbol! Tehat a teszted teves is lehetet, nem akarlak megijeszteni! Es szerintem vegyel 2-3om tesztet is mivel nem mindegyik megbizhato! A pecseteles viszont a beagyazodasra is utalhat, de ahogyan irtad, hogy masodjara voltal a baratoddal akkor viszont lehet, hogy nem szakadt att teljesen a szuzhartyad! Ez attol fugg, hogy mikor is volt az a becseteles! Drukolok, hogy ne legyen semmi gond! Viszont ird majd meg hogy mi lett a helyzet!
2009. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!