Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni, milyen poziciókban próbáljuk?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még nem volt komoly szexuális kapcsolatom egy lánnyal(jelenleg barátnőm van) és mielött még neki állnék a dolognak egy pár tanácsot szeretnék feltenni. A péniszem 14,5 cm és 7 cm az átmérője(ez normális pénisz?). Attól félek, hogy nem tudok normálisan kielégiteni őt, mivel nem tudom, hogy álljak neki a dolgoknak. Ebben azt értem, hogy milyen poziciókban álljak neki, mivel a régebbi barátnőmmel úgy próbálkoztunk, hogy én voltam fent de nem tudtam teljesen behatolni, aztán megpróbáltuk, hogy ő belém ül. Ekkor sem értem el a teljes penetrálást és végül szakitott velem. A pénisz mérete miatt nem hatoltam be?
2009. ápr. 27. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te abban a 7cm-ben? Kicsit soknak tűnik nekem. Valószínűleg azért nem hatoltál be, mert túl vastag, de ha bemegy nyugodtan, akkor kutyában csináld és ha lefelé görbül a péniszed akkor még a g-pontját is ingerelheted, ráadásul tövig be tudod nyomni...
2009. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Átmérő: Megméred a kerületét, majd a kapott értéket elosztod 3,14-gyel.

Úgy gondolom, te még egyáltalán nem vagy érett a szexhez, ne érezd úgy hogy ettől leszel érettebb. Próbálkozz pár év múlva, amikor a fütykösöd is megnő. (mondjuk 18-20 évesen)

2009. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én a makkomat mértem át egy cérnával majd megmértem. Biztos a kutya pozició? Ha én fent vagyok akkor, hogy álljak neki? Hogy döljek be, vagy a lábam széttárva vagy összecsukva?
2009. ápr. 27. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezekhez nincsenek szabályok. Olyan pózban csináljátok amelyik kényelmes nektek. Különben is nem is biztos hogy a csaj eltudna élvezni, mert sok nő egész élete folyamán 1x sem élvez el hüvelyen keresztül csak csiklón. én úgy gondolom lány létemre hogy nem mindig az a fontos hogy legyen orgazmus, hanem hogy együtt vagytok és az a jó benne :)
2009. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én segitséget szerettem volna várni és nem gúnyt űzni a másikból azért, mert tapasztalatlan ebben a dologban. Lehet, hogy neked nem akattak ilyen problémáid. Több topikot és oldalt is átnéztem de ehez hasonló kérdést még nem találtam. Az a baj, hogy nincs kihez fordúljak tanácsért azért fordúltam ide.
2009. ápr. 27. 15:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Alap matematikai ismeretekkel sem igazán rendelkezel 17 évesen, ez elég szomorú, hiszen ha körbetekerted ha nem átmérő, hanem kerület, akkor meg mindjárt más.


3,14-el nem éri meg nagyon elosztani, mivel nem szabályos a pénisz, szerintem tolómérce. :)

2009. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsánatot szeretnék kérni ha rosszúl fogalmaztam meg a kérdésem és a válaszom mivel alacsony a szókincsem. Egyébként visszatérve a témára, igen a farkam banán alakú és egy kicsit balra görbűl. Ha Ő fent van és én lent, akkor ezzel a pénisszel betudnék hatolni teljesen?
2009. ápr. 27. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló... Nekem is balra görbül, mint a banán:D Még sosem találkoztam hasonlóval a sajátomon kívül... Szívesen dumálnék veled, ha írnál egy privát e-mailt és benne az msn címed.. Itt az üzim alatt csak klikkelj a privát e-mail-re ha szeretnél.
2009. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Helló, a 7 cm valószínű, hogy a kerülete. Inkább ő tolasson beléd, azaz te háton, ő pedig lovagló ülésben keresse meg magának a megfelelő mélységet...
2009. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te felül, Ő alul, és vedd a nyakadba a lábát.
2009. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!