Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy nőnek hogy tudnék segíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek hogy tudnék segíteni én mint a párja a megerőszakolási traumán egyedül mit tegyek lehet e egyáltalán? Sok választ kérnék mindent megtennék érte

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 10:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem értem, most a kérdező adott tanácsot magának?
2009. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2009. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%

Én kidobnám a csajt, mert lelkisérült. Nagyon sok energiába telhet amíg felgyógyul ebből.


Az a baj, hogy szégyenli ezt a dolgot. Nem mer róla pszichológussal beszélni. A szégyen ellentéte a szeretet. Tehát ha szereted és megbízik benned, elfogadod olyannak amilyen, akkor szépen lassan felengedhet.


Én a helyedben még masszíroznám sokat, hogy megszokja, hogy az érintés egy jó dolog. Nézz utána a rolfing masszázs módszernek. Ebben a helyzetben különösen hasznos lehet.


Mindenesetre ha túl sokáig diszfunkcionális, akkor én inkább szakítanék vele. Semmi sem garantálja, hogy tényleg ki tudod gyógyítani őt. Én inkább olyanba ölnék energiát, aki funkcionális.

2009. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Diszfunkcionális, funkcionális - csak hogy az ember nem gép, és a szerelem se racionális, hogy az alapján alakuljon ki, hogy célpontja problémás-e avagy problémamentes.
2009. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem írnod kéne egy-két neten válaszoló szakembernek, ők biztos tudnak valami hasznos és profi tanácsot adni. Én félig-meddig tapasztalatból (kapcsolaton belül történt, és leginkább érzelmi zsarolással, csak ritkán fizikai erőszakkal, ezért félig) azt tudom mondani, hogy legyél türelmes, határozott és nagyon figyelmes. Akár mutasd meg, hogy nincs szükséged a szexre, bármennyire kívánod őt. Sose nyomd el az akaratát, de mindig mondd el a véleményedet, vagy hogy mit szeretnél, ne hagyj rá mindent, az olyan, mintha nem érdekelne.


(Amúgy a saját magának osztott tanácsról: nyilvános gépen bejelentkezve maradt, és más válaszolt, vagy azért tette fel a kérdést, hogy legyen róla valami az oldalon.)

2009. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%
Most nemazért, de miért lett a kommentem 0%???? Tök jót írtam, csak hozzátettem, hogy én kidobnám. De attól még jó tanácsot adtam!
2009. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!