Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem vagyok még valami tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok még valami tapasztalt szexuális téren. Nemrég feküdtem le a barátommal, majd megkért, hogy legyek én felül, de nem merem. Félek, hogy nem jól csinálnám, és nem akarom, hogy csalódjon bennem. Mit tehetnék ezzel?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg Vele.. az elején én is tartottam tőle kicsit. Ezért párszor átbeszélgettük a barátommal a dolgot és akkor voltam felül, amikor már én is akartam és nekem is jól esett.

Mond meg neki, hogy mondja el ha valami jól esik neki, vagy hogy hogy csináld. Bele kell gyakorolni kicsit és minden rendben lesz.

2009. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először kipróbálhatod azt is, hogy csak csúszkálsz rajta, és még nem dug be semmit. Rá fogsz jönni, hogyan jó mindkettőtöknek, és közben nézheted őt is, hogy milyen hatással vagy rá... bár szerintem eléggé egyértelmű ez a hatás: érezni is fogod majd. Ha így csúszkálsz, hamar megjön majd a kedved is, ne félj :-)
2009. ápr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


egyszerű: bele kell jönni, mint kiskutyának a vakkantásba :DD Azt hiszed , hogy a pasik "tapasztaltan" születnek?:)áááá:) Ha szeret a barátod, könnyen átsegít majd ezen .

2009. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi jol fogod csinalni :)

Elsonek a parom is megkert hogy en legyek felul.belementem...:)

Nem kell felni semmitol!

2009. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!