Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal most tervezükk...

A barátommal most tervezükk az "elsőt" de én nekem ez lenne az első és naon félek tőle! Mit kell akkkor tenni? Tapasztalt sztorikat kérek kösz

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Várni addig, amig nem fogsz rettegni tőle .. a természetes izgalom az velejárója, de a rettegés nemigazán..
2010. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne siessetek legyen nyugis az este, csókolózzatok pettingeljetek és ha úgy gondolod hogy szeretnél továbblépni jöhet a szex. elsőre a misszionárius a legkényelmesebb, ha a fiud tapasztalt ő úgy is tudja mi a dolga, de ha valami nem jó neked vagy nem tetszik nyugodtan szólj neki, nem fog megsértődni. Ja és VÉDEKEZZETEK!
2010. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Igyatok meg előtte egy finom bort, attól ellazultok :) minden oké lesz
2010. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi a f@szért kell félni az elsőtől???? én ezt nem vágom
2010. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl van parázva a dolog.

Nem kell félni tőle, biztos lehetsz benne, hogy nem fogsz belehalni a fájdalomba.

Ahogy már az előttem szóló is leírta: csók, petting, és mikor már úgy érzed, akarod, akkor uccu neki. A szex szerintem magától jön, nem kell magyarázni...

Nekem is valahogy így esett meg az első. "jól elvoltunk" a pasival, aztán csak megtörtént.

Egy üveg bor, valami kellemes zene, és sok "foglalatoskodás" tényleg nem árt hozzá, hogy ellazulj.

De a lényeg, hogyha ennyire rettegsz tőle, akkor még inkább ne vágj bele, mert még nem állsz készen.

2010. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez nema holdraszállás!!! Mit kell tervezgetni, meg agyalni rajta?? Ez olyan minha anyád a világ legfinomabb kajáját főzné neked te meg azon görcsölnél hogy milyen lesz, és hogy fogod megenni! Semmi értelme!



Hidd el Qrva jó érzés! És ha nem görcsölsz akkor simán menni fog, de ha mégsem, akkor sem lesz nagyobb jelentősége, minthogy esik-e az eső vagy sem!


A te fejedet is biztos telebeszélte a sok ezeréves élettapasztalattal felvértezett tizenéves hülyegyerek, hogy csak azzal akit szeretsz, meg csak így meg ne úgy!.... Marhaság! Ha nem görcsölnél rajta ennyit, sokkal egyszerűbb lenne!

2010. febr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!