Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan viseljem el, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el, hogy a szerelmem előttem már mással is lefeküdt?

Figyelt kérdés
Minden kapcsim emiatt ment tönkre.Amint beleszerettem a lányba, akaratlanul bűntetni, bántani kezdtem emiatt.Tudom nem helyes, de nem tudok tenni az érzés ellen, szenvedek tőle.Tönkre teszi az életemet.
2009. ápr. 24. 21:02
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

"egy nőt kinyalni, ha már volt benne más farka"? rögtön utána vagy hogy? ha meg az aggaszt hogy járt ott valaha valaki és az olyan mintha egy másik srácot szopnál, akkor megnyugtatlak. A lányok többsége azért tisztálkodik!

Vagy ennyi erővel, ha néha nyalod, néha dugod, az nem olyan mintha a saját farkadat szopnád???

2010. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

13 éves kislányról van szó, nyugodtan piszkáld azért, mert már nem szűz, de pl ha 18-19 v akár már 20 éves lányról van szó, nem várhatod el tőle, h tartogassa meg neked a szüzességét! Főleg, h nem is tudhatta, h valaha jön vki, akinek ez problémát jelent!

Egyébként meg szerintem cuki, h te a szűz lányokat szereted. :) Bár lenne 1 pár ilyen fiú a környezetemben... :)

2010. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2010. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Egy bizonyos korig nincs is gond azzal, ha valaki a szűzlányokat szereti (egy idő után aztán pedofilnak hívják őket), de érteni is kell a dolgokhoz. Hiszen tudjuk, hogy az első benyomás mindig tartós!
2010. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Én is ilyen cipőben járok!

Tetszik 1 kocsi csak az a baj,hogy már előttem 4 gazdája volt...

Tudom nem helyes, de nem tudok tenni az érzés ellen, szenvedek tőle.Tönkre teszi az életemet.XD

2010. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy amikor a korábbi pasijaival volt, téged még nem is ismert! Hát honnan tudta volna előre, hogy te létezel?:)

Továbbá szerintem az is segít, ha mindig mikor elkap az érzés, arra gondolsz, neked is voltak csajaid. És kész, ennyi.

Amúgy meg ez ilyen és kész. Ha valaki szerelmes, társulnak mindig kelemetlen érzések is hozzá. A baj ott kezdődik, ha valaki nem tudja kezelni.

De már az is egy lépés, hogy tisztában vagy vele, hogy nem normális dolog ezen pörögni. Bár azt látom, hogy erre nem most jöttél rá. Ha mindez így folytatódik, fordulj pszichóhoz. De előtte próbáld ki az első 2 bekezdésemben leírakat:)

2010. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
49%

ezt tökre bírom csajok fel vannak háborodva hogy pasiknak mindent szabad, lefeküdjenek mindenkivel addig ok de tudod

egy férfi lehet a falu bikája de egy nő csak szajhája

2010. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A párod hogyan viselje el hogy már mással is lefeküdtél előtte?
2010. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

1. ha volt a lánynak mással is szexuális kapcsolata, az előtted volt, vagyis a múltjában.

2. ne legyél gyerekes, neked is volt a jelenlegi barátnőd előtt sok-sok szexuális kapcsolatod, mégsem piszkál érte a barátnőd, mert az akkor volt!!!!!

3. ha új kapcsolatot kezdesz valakivel, ne azon agyalj hány partnere volt, hanem tiszta lappal indíts, és azt vedd figyelembe hogy mi lehet belőletek.

2010. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Pszichológus.Segít feldolgozni.Kell lennie itt valaminek a háttérben.

Végtére is te sem vagy már szűz ugyebár.A lány mégis beletörődik.

2010. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!