Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan viseljem el, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el, hogy a szerelmem előttem már mással is lefeküdt?

Figyelt kérdés
Minden kapcsim emiatt ment tönkre.Amint beleszerettem a lányba, akaratlanul bűntetni, bántani kezdtem emiatt.Tudom nem helyes, de nem tudok tenni az érzés ellen, szenvedek tőle.Tönkre teszi az életemet.
2009. ápr. 24. 21:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%

Ne gondolj ilyenekre...

Ilyen egyszerű... Ha nem gondolkozol rajta, nem is fogsz emiatt hisztizni:)

23/F

2009. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha ilyen hülye vagy, akkor te nem érdemelsz nőt.
2009. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Pedig muszáj lesz elviselned, vagy keress szűz lányt. De akkor meg az a bajotok, hogy tapasztalatlan és kéreti magát a lány. Na rajtatok férfiakon igazodjon ki az ember. Most ha szeretsz valakit, akkor komolyan azon kell agyalnod, hogy volt már mással? Ezt nem gondolhatod komolyan. Ha az zavar, hogy előtted már végiment rajta a fél város, azt megértem. De nálad már az is baj, ha valaki másba szerelmes volt, és odaadta magát a lány? Mert ha neked ez is probléma, akkor jobb lesz, ha tényleg keresel egy szűz lányt, vagy megpróbálod legyőzni ezt az érzést.
2009. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Tudom milyen érzés velem is volt már hasonló.

De ne probálj rá gondolni, és arra gondolj hogy téged szeret és te is szereted. Meg most csak a tiéd.

2009. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%
Én ugyanebben a helyzetben voltam..Nagyyon rossz és elviselhetetlen volt..majdnem tönkremetn a kapcsolatom...emiatt "mert lefeküdtél vele" és nem birtam elviselni h tudtam h mással is lefeüdt..idővel elfelejtettem és mindig arra gondolok hogyy csak engem szeret és ezt érezteti is velem..:) és hogy soha nem hagyna el másért...beszéld meg vele a helyzetet én ugy jutottam tovább rajta...:)Remélem segitettem
2009. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Ezt most úgy mondjátok, mintha a férfiak nem lettek volna más növel elötte... egy lány (a normálisabbja) egész életében nem fekszik le annyi pasival mint egy pasi 30 éves koráig. Erre a pasinak már az is baj ha a csaj 1 pasival volt elötte. Ez nem önzöség??????? A pasik mindent megtehetnek a nö meg semmit??? És akkor a csajok mit szóljanak, hogy a pasijuk már majdnem a fél várost "elkapta" jó pár egyéjszakás kalandon.... Akkor ez miatt mi is hisztériázhatnánk és nekünk nagyobb okunk lenne rá! :S
2009. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Mert minden pasi szüz minden egyes új kapcsolátnál???? Pff akkor mi is a kérdés?:S
2009. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tudod túltenni magad rajta, akkor keress egy szűz lányt. Mindenkinek van valamennyi múltja... Gondolj arra, hogy már nem kell tanitgatnod...
2009. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

nem azért de neked ahhoz mi közöd hogy előtted kivel volt?

neked nem járt előtte önálló élet? na nehogy már ekkora önző f@sz legyél...

2009. ápr. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Tökéletesen tisztába vagyok vele, hogy nem a lányok múltjával van a baj, hanem velem;

de az érzéseiről senki sem tehet... Mielőtt egyesek válaszolnak gondolják már végig, hogy mit és, hogy értelme van-e...

2009. ápr. 25. 10:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!