Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszeretni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszeretni az orális szexet?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat!Nincs köztünk orális szexkapcsolat!Én nem szeretném csinálni mert nekem ez undorítónak tűnik..ő finomat kérdeztett felőle h mi a bajom vele...tudom h szeretné...de egyszerűen nem tudok még rágondolni sem!Nagyon szeretem nem akarom elveszíteni..ha hosszú ideig ez így lesz félek h bekövetkezhet a szakítás..Mit tegyek???Kérlek segíts!!!!!!!!!17 éves lány
2008. márc. 11. 12:53
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Korábban én sem csináltam egy pasinak se, de a mostani barátomat nagyon szeretem, Ő az Igazi. Neki pedig nagyon szivesen,mindennap megteszem,mert nekem is jó. Imádom, hogy teljesen bepörög tőle!!!! :-)

Szerintem ne stresszelj a dolgon. Lehet, hogy ha nagyon be vagy indulva, majd kipróbálod az orális szexet, és látod,mennyire tetszik a pasidnak :-) Aztán már neked is fog tetszeni. De amíg kényszernek érzed,vagy gusztustalannak,akkor ne erőltesd. Idővel talán teljesen megváltozik a véleményed.

2008. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%
azért tényleg nagyon fasza hogy ránéz a párjára és hányinger kapja el! Vannak ott bajok bőven, asszem a pasid jól beleválasztott! (nem azért mondom kisanyám, de én akit szeretek, annak még a popsiját is szivesen kinyalnám, ha előtte megmossa!)
2008. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Van miért undorodnom tőle van elég szép emlékeim..nem írtam le mert nem lett volna elég rá 2 oldal..Nem tehetek róla de nem tudom megtenni..szeretem őt nagyon és ezért is kérdeztem h mit csináljak h ne legyen rossz..ha nem szeretném akkor nem foglalkoznék vele mi jó lenne neki..
2008. márc. 12. 12:28
 14/19 A kérdező kommentje:
Akkor aki nagyon szereti a párja fenekét az akkor csak nyalja azt...és egészségére..
2008. márc. 12. 12:31
 15/19 anonim válasza:
100%

Szia. Sok idétlen választ kaptál szerintem.

Ha ki szeretnéd próbálni, (hidd el érdemes, márcsak azért is mert neki ezzel örömet okozol) azt úgy tedd meg hogy előtte a pasid jól felizgat téged. Egészen addig izgasson, míg már majdnem orgazmusod lesz. Ekkor már nem fogod undorítónak tartani, és még jobban fel fog pörgetni ha érzed hogy neki is nagyon jó. Nem fontos előszőr végig csinálnod, csak addig amíg neked is belefér. Majd meglátod, és egyszer csak eljutsz odáig, hogy te sem fogod tudni abbahagyni amíg neki nem lesz orgazmusa.

Ha ezek után is undorítónak tartod, akkor nem ez a fiu lesz életed nagy szerelme.

2008. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,eddig ez volt a legjobb válasz amit kaptam!!!!
2008. márc. 12. 20:03
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is undorodom az orális szextől,bár én már 28 vagyok és volt pár partnerem. A jelenlegi párommal jó ideje együtt vagyunk,és az elején csináltam neki mert meg akartam felelni neki,lássa milyen belevaló csaj vagyok.De közben nagyon szar volt! utána fél óráig mostam a fogam...Mostanában kizárólag gumival vagyok hajlandó csinálni neki,és ez jó megoldás,mer neki is jó,nekem is megfelel. közöltem vele hogy ha igy nem fogad el, és elhagy,akkor nem kár érte...de szeretjük egymást,és igy is elfogad,szóval megtaláltam a középutat. Ja,és még vmi: Elején néha meg szoktam neki puszilgatni anélkül is ,de úgy hogy nem veszem a számba,hanem csak oldalt puszilgatom,igy nem megy "lé" a számba. aztán ha felizgult és kéri hogy kapjam be,akkor rárakjuk a gumit. remélem segitettem!
2008. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen még teljesen természetes lehet, ha utálod.

Ne is tedd meg, amíg nem tetszik (mert akkor később is utálni fogod!) Ha emiatt elveszíted őt, csak jól jártál.


Viszont néhány puszit azért adhatsz rá... később pedig egy-egy pillanatra be is kaphatod - vagy megnyalhatod, mondjuk oldalról (csak utána kezdj vele valami mást, mert nagyon izgatott lesz)... a többit rád bízom :-)

És - ha most undorodsz - akkor a legjobb ezt a fürdőkádban, vagy rögtön utána elkövetni. Olyankor teljesen tiszta.

2008. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha a barátod farkától elkap a hányinger, akkor vagy köztetek vagy veled nincs rendben valami!
2011. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!