Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszeretni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszeretni az orális szexet?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat!Nincs köztünk orális szexkapcsolat!Én nem szeretném csinálni mert nekem ez undorítónak tűnik..ő finomat kérdeztett felőle h mi a bajom vele...tudom h szeretné...de egyszerűen nem tudok még rágondolni sem!Nagyon szeretem nem akarom elveszíteni..ha hosszú ideig ez így lesz félek h bekövetkezhet a szakítás..Mit tegyek???Kérlek segíts!!!!!!!!!17 éves lány
2008. márc. 11. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen semmiképp nem kell olyat tenned amit nem akarsz(később sem).Beszéld meg a barátoddal őszintén,hogy Te még ezt nem szeretnéd(amúgy lehet később változik a véleményed),és ha szeret,igazán,akkor nem lesz gond,mert megérti.
2008. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia, velem ugyanez volt. Beszéltünk róla, és én tudattam vele, hogy undorítónak találom és soha nem csinálnám. Ő ezt elfogadta, és amikor odáigjutottunk, hogy kiváncsiságból kipróbáltam, mert ő is csinálta nekem, egészen tetszett. Nem kell semmit erőltetni, ez egyfajta út, hogy kimutasd, mennyire szereted. Amugy én se nagyon csinálom, de legalább megpróbáltam. Próbáld ki, értékelni fogja a próbálkozást. HA nem tetszik, hagyd, ha emiatt szakít, nem is szeretett igazán.
2008. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

azért azt ne hidd, hogy ha emiatt elhagy, akkor nem is szeretett igazán... ez fals duma.


Nézd egy kicsit az ő oldalát is. Azt találod undorítónak, ami az ő legbecsesebb része. Azért ez nem gyenge sértés, ha belegondolsz. Te mit éreznél, ha ő azt mondaná, hogy undorító vagy odalent és még csak egy puszit sem hajlandó rá adni...


Szerintem vegyél egy nagy levegőt és próbáld meg. Fürödjetek, zuhanyozzatok együtt elötte, mosd meg a saját tulajdon kezeddel jó alaposan. Akkor biztosan tiszta lesz. :)

2008. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én is 17 vayok. és tavaj a barátommal nem csináltuk orálisan, mert nekem undi volt. azóta pedig egyszer kipróbáltuk és isteni voltnem is olyan rossz mint amijennek beállitják. a barátom mg sokat dicsérget, hogy mijen jól csinálom, meg sex istennő vagyok:D. ugyhogy az egomat is emeli ezzel:D:D nincs mitől félni. csak hajrá:D de ha nem szeretnéd, akkor ne erőltesd. majd ha ugy gondolod. szerintem megérti. és ez nem ok a szkításra.
2008. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

Szia! Honnan tudod, h nem szereted az orális sexet, ha még ki sem próbáltad?? Szerintem próbáld ki...nagyon jó.

Vagy ne is legyen sexuális kapcsolatod, ha ilyen dolgokat undorítónak találsz, hiszen ez azt mutatja, h még fiatal vagy hozzá.Tökmindegy h hány éves vagy!!!

Ja és igen ott fog hagyni emiatt, mert a fiúk imádják ezt és ha nem kapják meg, akkor viszlát!!!

2008. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy megszeretném tenni de ránézek és elkap a hányinger..nem tehtek róla...
2008. márc. 11. 16:04
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
ez is fura h ránézel a barátod farkára és elkap a hányinger?? én itt azért kiakadnék! nah de mind1 nem rolam van szo. sztem probáld ki. hisz ha a puncidba beengeded akkor a szádba is beengedhetnéd.
2008. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha hányinger kap el a látványától,ne is szexelj,mert nem vagy érett rá,
2008. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm..sztem a szex teljesen más mint a sz orális szex...még a kiejtése is más nem csinálni..:)hát egy kicsit nevetséges amit az utolsó és az utolsó elötti hozzászóló irt..azért köszönöm
2008. márc. 11. 19:26
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges???????????Ha ránézel a fiúd farkára(akit állítólag szeretsz)és hányinger kap el,az neked nevetséges??

Te mit szólnál,ha ő undorodna tőled??????

2008. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!