Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menstruáció késhet szex miatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció késhet szex miatt?

Figyelt kérdés
Késhet a menstruáció szex után?És ha igen,mennyitt? Tegyük fel : 30dika fele jönmeg,maga a szex 20dika előtt volt !
2009. ápr. 22. 21:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak késni szokott.És még pár nap és akkor kellene megjönnie.Csak felakartam készülni mikor várhatom:) Köszönöm
2009. ápr. 23. 19:02
 12/14 A kérdező kommentje:
Megisjött:) Majdnem Pontosan!
2009. ápr. 26. 10:14
 13/14 A kérdező kommentje:
De viszont nagyonkevés a vér :S:S:S:S De van! Van amikor alig van van amikor majdnem tele megy a betét.Biztos nemvagyok terhes,egyik gumi se szakadt ki.Megnéztük.Vajon milehet a baj??
2009. ápr. 28. 12:18
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell agódni,én is most pont ilyen helyzetbe vagyok.Várom a barátnőm vérzését mert ez a 3. nap h késik neki.Előző kommentekből nagyából megnyugodtam mert védekeztünk és azt se tapasztaltam h kiszakadt volna az óvszer.


Szerintem az a probléma h 1 évig nem volt senkivel és most elkezdte újra ezzel feldúltam az edigi beállt menstruáció szakaszát.

Még várunk pár napot hogy megjöjjön és ha nem jön meg,utána elmegy nőgyógyászhoz h mégis mitől van ez de reménykedünk hogy megjön neki még nem terveztünk gyereket. :)


Szóval átélem a helyzetet(eket)!

2011. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!