Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menstruáció késhet szex miatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció késhet szex miatt?

Figyelt kérdés
Késhet a menstruáció szex után?És ha igen,mennyitt? Tegyük fel : 30dika fele jönmeg,maga a szex 20dika előtt volt !
2009. ápr. 22. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
hát előfordulhat, de 1x a barátom olyan durva volt, hogy hamarabb jött meg S: :D
2009. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem védekeztetek, akkor minimum 9 hónapig valószínűleg késni fog. Amúgy ha védekeztetek, akkor nem a szextől késik. A vérzés kimaradásának, csúszásának rengeteg oka lehet, pl.: stressz, fogyás, átmeneti hormonzavar. De itt a fő kérdés, hogy védekeztetek-e. Ha nem, akkor terhességi tesztet kellene csinálnod.
2009. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Menstruációnaná h késhet szex miatt!!! Vagy nem is jön meg!

Úgy hívják terhesség! Jó bocsi, nem akartam bunkózni, csak ez túl magas labda volt!

Igen késhet szex miatt, de nagyon sok más dolog miatt is késhet!

Nem kell izgulni, ha okosan csináltátok, akkor nincs gáz, de ha még sokáig nem jön meg, akkor mennj el egy nőgyógyászhoz!

2009. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi de védekeztünk.Gondoltam felesleges leirnom eljut az agyatokig.Ha nem védekeztünk volna akkor odairtam volna.De azért köszi(N)
2009. ápr. 22. 21:22
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
szerintem igenis késhet! nekem is késett az első után, emlékszem... mivel ilyenkor egy új helyzet alakul ki a szervezetben, az izgalmi állapot teljesen más hormonokat termel, ez felboríthatja a menstruációt előidéző hormonok egyensúlyát, könnyen meglehet. persze az is lehet, hogy stressz miatt van, mondjuk ideges vagy egy vizsga miatt vagy ilyesmi...
2009. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

ja és még az előző kommentemhez hozzátenném: miért kell tök idiótaként kezelni szegény csajt? ha nem védekeztek volna, ezzel kezdte volna: lehetek terhes... na mindegy, nem kell mindenkit egyből hülyének nézni...

én is feltettem egy kérdést anno arról, h mit kell tennem ha hpv gyanúja áll fönn, erre legalább 10en nekem estek h nem kellett volna minden bulin felcsinálnom magam meg védekezés nélkül végigb.szatnom magam minden másodikkal, holott csak a barátommal feküdtem le, ő is csak velem eddig, és óvszert használtunk... persze a végén negatív lett a lelet... de most nem is ez a lényeg, hanem h milyen rosszindulatú néha néhány válasz...

2009. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
68%

A kérdésed olyan magas labda, hogy nem várhattad, hogy mindenki kihagyja a ziccert :)


Komolyra fordítva a szót: a menstruációs ciklusnak semmi köze a szexuális aktivitáshoz. Az emberek a szexet mindennapi szinten űzik, ennek ellenére a nők többségének a ciklusa stabil. Egy részüknek viszont a szextől függetlenül rakoncátlankodik a menstruációja. Ha neked tényleg csak késik a vérzésed, akkor az utóbbi csoportba tartozhatsz.


Egyébként a ciklus eltolódását 1000 dolog okozhatja. De a szex továbbra sincs köztük. Esetleg annyit tudok elképzelni, h a már leválóban lévő méhnyálkahártyát egy hevesebb aktus kicsit sietteti, de ez sem 10 nappal késöbb...

2009. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
De igen a szextől késhet azért ha 1 hétig nem jön meg utána érdemes benevezni egy tesztre.
2009. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Tegyük fel, hogy késik pár napot a szex miatt, az oké, de szerintem 10 nap az már túlzás!!!

Itt más oka lehet,stressz, felfázás, de egyébként a szervezet is "pihen" egy évben egyszer.

Ha most kimarad, szerintem nem gond, de ha a következő hónapban sem jön meg, menj el dokihoz!

De talán tesztelhetnél egyet, a védekezés mellett is lehet baba a dologban!

2009. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első szexuális élményeim után 2 hetet késett :S
2009. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!