Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki szeretném verni egy fiúnak....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném verni egy fiúnak. De nem szeretném, hogy rám élvezzen. Azt sem, hogy olyan legyen az ágy, vagy a fal. Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Volt barátomnak elkezdtem verni,de anyám hazajött,és nem ment el.Szóval nem volt még tapasztalatom..:D A zsepkendő meg olyan idegen nekem:S
2009. ápr. 21. 19:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ezt a témát még hanyagold.
2009. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

Papírt félbehajtod feltekered tölcsérbe és a végét behajtod h jó vastag legyen vagy olcsó kis műanyag zacskók. Pl. amibe zsömlét, kiflit adnak.

És nem tudom mit kell leszólni a kérdezőt, én is így voltam, ugyanis pl. a szobából nem tudtam volna kimenni mosakodni normálisan ahogy párom sem, mert család otthon volt.

A zsepi meg tényleg nem jó, mert átázik. Azzal utána jó letörölni.

Azt meg elég nagy hülyeségnek tartom, hogy menjen a hasára, mert abból nagy szerencsével fej és haj lesz és lehet menni hajat mosni, azmeg már elég feltűnő.

2009. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.várható volt,hogy leszólnak..:D

de sajnos nem mindenkinek egyformák a szülei,és nem mindenki van otthon egyedül: ) az utolsó válaszolónak pedig köszönöm a megértését: ) sokat segített

2009. ápr. 21. 23:01
 14/20 anonim ***** válasza:
58%

Hát nem tudom.. Teszkós zsömlés zacskó.. Elég irritáló anyaga van annak is, másrészt meg a kézmosás feltűnő, a zacsi csörgése nem? Arról nem is beszélve hogy feltöltődik statikusan, és ... Najó ez már túlságosan elvont. :D De akkor is.. Zacskóval? Akkor már inkább óvszer.


(Igen, én voltam az egyik leb'szó, aki az óvszert ellenezte.)

2009. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
32%
Az én barátom a melleim közé szokott élvezni, de sajnos engem is zavar ha lefolyik és egy vastag plédet nem annyira könnyü kimosni. Azt szeretem legjobban ha óvszerbe megy el. Nincs vele probléma tökéletesen diszkrét. Persze a pasinak biztos nem a legjobb de majd kárpótolom. ;) Szerintem ennyi még belefér. 21/L
2009. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

Hello!

Én azzal fekszem le akit imádok, és sohasem volt még egy éjszakás kalandom... DE!!!! Ha már oda fajul a dolog, hogy szexeltek, akkor már azt is kibírjátok, hogy spermás leszel... miért a fiúnak is lehetne problémája a te anyagoddal...

amúgy mi a párommal egy törölközőt szoktunk bent hagyni a szobában, magunk alá rakjuk és nem lesz olyan az ágy, és a kezem vagy a melle, esetleg a hasam??? kit érdekel, nekem ennél izgatóbb a dolog. nekem is meg a pasimnak is, a törölköző jelen van vizesen/nedvesen, és letörlöm magamról és a pasim is...


és az egy fiú??? az a barátod??? vagy csak egy fiú...???

2009. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Jókat nevettem megintcsak a válaszokonXD Komolyan mondom röhejes... Ennyit szervezkedni, meg hogy zacskóXDDD Megintcsak egyet értek az óvszerellenző válaszolóval. Basszus. Ha minden egyes pettinghez műanyag zacskót használtok... pf... tiszta környezetszennyezés. Én nem tudom mért kell ezt így túlbonyolítani. Úgy csináltok, mintha vmi fertőző anyagról lenne szó, mosakodni meg minden. Mert azt még megértem, hogy azon idegeskedtek, hogy tiszta olyan lesz a vastag takaró meg mittudoménmi, de az, hogy rátok meg vagy a hasára, vagy szépen odatartod a másik kezed és rámegy. Megáll az eszem. Egy átlagos mennyiséget 3 zsepivel fél perc alatt el lehet tüntetni, és ennyi az egész. Nem kell ehhez szappan, meg tusfürdő, nem fog ragadni a kezed meg nem leszel tőle koszos. PfffXD Egyébként nálunk is mindig otthon vannak a szülők úgyhogy nem mondhatjátok, hogy hülyeségeket beszélek meg nem érzem át a helyzetet.
2009. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem mi baj a zacskóval. Csak oda kell készíteni és mielőtt elmegy odatenni, előtte nem. Ugyanez azzal a papírral amit mondtam. És hozzá sem kell érnie a péniszhez meg semmihez, úgy meg lehet oldani. Mosakodást meg nem lehet rendesen megcsinálni ha vannak otthon. Ha pl. kettesben vannak otthon akkor oké, kit érdekel, menjen hasra vagy bárhova. És ha pl. a pasi szőrös nem elég letörölni mert összeragad a szőre és rohadtul tud fájni. A gumi meg nem olyan jó és rohadt drága.
2009. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Akkoris röhejes. Akkoris ha lepontozolXD
2009. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az óvszert szexhez használjuk. Ha csak petting lenne nekem sem kellene. Esetleg még egy tipp: engedd a szádba, majd köpd ki zsepibe és öblitsd ki a szád(ha nagyon zavar)A pasid garantáltan örülne neki. Nekem fel is ajánlotta, hogy kiköphetem zsepibe mondom kösz Drágám xD
2009. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!