Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki szeretném verni egy fiúnak....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném verni egy fiúnak. De nem szeretném, hogy rám élvezzen. Azt sem, hogy olyan legyen az ágy, vagy a fal. Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Volt barátomnak elkezdtem verni,de anyám hazajött,és nem ment el.Szóval nem volt még tapasztalatom..:D A zsepkendő meg olyan idegen nekem:S
2009. ápr. 21. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
verd úgy h a srác a hátán fekszik és a hasára menjen
2009. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
haat vegyel valamien nm hasznalt cuccot vagy zsebkendot es h ha elelvez gyorsan tegye oda a zsepit vagy cuccot ruhat akarmit XD
2009. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
mi vagy az én mellemre, vagy az ő hasára végeztük még annó!!! mellre még neki is nagyon tetszik(szal ha megvan ezt szoktuk csinálni!!!:)
2009. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha a hátán fekszik, kb biztos, hogy rajta fog landolni. Vagy a hasán, vagy a combján. Azt pedig rögtön le tudjátok törölni akár egy ronggyal,akár egy zsebkendővel.

Amúgy az ágy olyan lehet, vagyis a lepedő, azt csak fogod, és utána beáztatod. Ha édesanyád kérdi: "átáztam."

Különben mehettek fürdőszobába is, ott aztán végképp nem baj, ha olyan lesz a csempe, mert le lehet törölni.

2009. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Nyeld le, ilyen egyszerű. Ha azt se szeretnéd, h rád menjen, ha azt se, h a fal olyan legyen, de a zsepit se szereted, akkor nyeld le. Hidd el, tetszeni fog a barátodnak. 20/F
2009. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Én fiú vagyok és én nem díjaznám ezt a hasra élvezős dolgot (igaz hogy volt olyan, de élvezetesebb máshova):D Amit tudok tanácsolni az az hogy nyeld le vagy törölköző magatok alá
2009. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
óvszert tudom tanácsolni és ha sex-be fajulna a dolog akkor se lessz belőle 1 életre szoló probléma :D
2009. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%

Pettingnél óvszer? Mi nem használtunk még, nem is igen fogunk, csak ha már addig fajul a dolog, hogy összeérhet amink van. :D Számomra az óvszer túlságosan kedvlohasztó csak annyiért, hogy kiverjék nekem. Ha vki nem akarja hogy egy csepp is a kezére menjen, az ne csinálja. Ez a velejárója, hogy senki nem ússza meg szárazon.


17/F

2009. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintetek, ha mg attól is fél, hogy a kezére vagy akárhová menjen, és úgy tette fel a kérdést, hogy "ki szeretném verni egy fiúnak", nem úgy, hogy "le szeretném szopni", akkor a lenyelést tényleg annyira díjazná?? Mert én nem hiszem... És fogalmam sincs mért kellett 0%ra pontozni az 1. válaszolót, amikor az a legáltalánosabb és a legegyszerűbb, ha a hasára megy. Amúgy tlejesen egyetértek az előttem íróval.
2009. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Annak van leginkább igaza (szerintem) aki azt mondja inkább ne is csinálja, mert ha attól is fél hogy rámegy a kezére egy csepp is, akkor nem is akarja hanem csak hülyeségből vagy fogadásból vagy a F*** tudja miért akarja kiverni.
2009. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!