Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most volt abortuszom pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most volt abortuszom pár napja és érdeklödnék hogy meddig nemlehet szeretkezni és mi ennek az oka? Vagy ha mégis van sex az baj e?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 17:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
Első válaszoló vagyok és hát kiakadtam a kérdésen...Ez a véleményem és nem érdekel ki pontoz le, ez egy ilyen oldal, véleményírás és pontozás. Írja csak le mindenki a véleményét, a lepontozások azt mutatják h igaza van!!!
2009. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg senkinek semmi joga más felett ítélkezni.NEm a véleményetekre volt kíváncsi, tanácsot kért.

Nem tudhatjátok mi történt vele, mindenki másképp dolgozza fel a veszteséget.

2009. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Utolsónak! Nem azon volt a hangsúly, hogy hogyan történt az eset lehet, hogy fogamzásgátló mellett esett teherbe vagy spirál mellett vagy óvszeres védekezés mellett és észre sem vették, hogy kiszakadt ... stb. Hanem azon, hogy teljesen meghökkentő az, hogy valaki elveszít egy részt önmagából, egy emberi életet amely részben általa jött létre és máris azon jár az esze, hogy na vajon mikor lehet már újra szexelni? Persze, nem kérdezte a véleményem de egyszerűen erre higgadtan és úgy nem lehet válaszolni, hogy ne fűzzek hozzá saját véleményt. (és ezzel még sokan így vannak!) engem nem érdekel ha ezren lepontoznak de ez az igazság. Picit magába szállhatna és elgondolkozhatna azon, hogy tulajdonképpen a gyerekét veszítette el. Nem azt mondom, hogy élete végéig ezzel a tudattal kell marcangolnia önmagát de azért pár nap után már a szexre gondolni ... hát ritka aki ilyen hamar túllép!
2009. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
74%
Nem lehettek ilyen kegyetlenek.nem tudhatjátok mi történt.lehet hogy egészségügyi okokból kellett neki.mi van ha ne adj isten beteg lett volna a babája,és azért kérdezi mert nem tudja feldolgozni és újra teherbe szeretne esni.ti meg forgatjátok benne a kést.nem kell vele egyet érteni,de az minek ír aki csak lehordja a másikat és nem a kérdésére válaszol?ha már írogat válaszoljon.azt sem értem aki felháborodik a lepontozáson.miért ne pontozzák le azt aki elkezd fröcsögni ahelyett hogy a kérdésre válaszolni.én nem látom hogy úgy lenne írva a kérdés hogy: Hé emberek mi a véleményetek az abortusz utáni szexről? senki nem kérdezte a véleményeteket. Én is anya vagyok,mégse bántom.
2009. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
egyetértek 21:29-el
2009. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%

Nem azért lettél lepontozva, mert a válaszolók fele gonosz, abortuszt mátogató, lelketlen barom, hanem mert nem a kérdésre válaszoltál, vagyis kicsit sem hasznos a válaszod. Ennyi.

De ha már itt tartunk megjegyzem, hogy fogalmatok sincs, hogy mi történt vele, tudod, nem csak a felelőtlen tinilányoknak van abortusza, akik nem védekeztek. Mivel nem voltál ilyen helyzetben FOGALMAD sincs semmiről, úgyhogy menj máshová osztani, ha nem akarsz a kérdésre válaszolni. Szia!

2009. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

21:40-es!

Belátom igazad volt, nem igazán gondoltam bele abba, hogy talán más is lehet a dolog mögött. Nap mint nap olyan kérdéseket olvasok a fórumok amik szinte csak tiniktől jönnek és többnyire a felelőtlen szexről, abortuszról ... stb. szólnak. Emiatt még nem kellett volna egy kalap alá vennem mindenkit. Csak magamból indultam ki, hogy amikor azt hittem babát várok mert elszakadt az óvszerünk (de azonnal befejeztük) ennek ellenére én sorra produkáltam a terhességi tüneteket pedig nem voltam az. Éjszakákat sírtam át anno, hogy 18 évesen ne kelljen abortuszra mennem mert abba belepusztulok de ha kellett volna valószínűleg annyira magam alatt lettem volna, hogy a legutolsó gondolatom a szex lett volna. De ez az én történetem, nem a kérdezőé és tényleg ... bele sem gondoltam, hogy állhat más is a háttérben. Tanultam az esetből és ezentúl végiggondolom a kérdést mielőtt választ adnék rá és az is igaz, hogy nem a véleményem kérdezik ... Nagyon sajnálom éa szeretnék elnézést kérni a kérdezőtől ... !

2009. ápr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igaza van mindenkinek aki irt!Nem pontosan és érthetöen tettem fel a kérdést!A babát szerettük volna de betegsége miatt nemlehetett.És egyáltalán nem gondolok a sexre csak ami bennem zajlik nehéz feldolgozni és érdekelt volna h vannak e hasonlo párok és nekik mennyi idö után sikeült egy ujabb baba.tudom h hány héitg nem lehet.minden válaszolonak köszönöm h irt.
2009. ápr. 23. 10:11
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Na tessék, én megmondtam. Családtagom is volt így onnan tudom, nem mindig a legrosszabbra kell gondolni. És köszönöm annak aki lepontozott (fáj az igazásg?), bár ezt már megszokhatnám...

Előtted pedig előző le a kalappal (a válaszaidtól eltekintve), komolyan örülök, hogy van még vki ezen a fórumon aki képes átgondolni újra, amit meggondolatlanságból írt!


21:40es

2009. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is átkellett esnem egy abortuszon, de nem rögtön a szexen járt az eszem utána, hanem hogy hogyan dolgozzam fel az egészet lelkileg! Testileg se 100% egy nő egy ilyen műtét után, nem tudom hanydik héten vették el, az enyim pici volt 5 hetes, de az embernek van lelke..

Én a 4. héten szerelmeskedtem elösször utána, de aztis úgy hogy óvszer és egész máshogy, sokkal óvatosabban. Tampont használltam már amikor megjött elösször, de a higénia nem csak ilyenkor fontos, de ilyenkor igaz hogy nagyobb a kockázat!

2010. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!