Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most volt abortuszom pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most volt abortuszom pár napja és érdeklödnék hogy meddig nemlehet szeretkezni és mi ennek az oka? Vagy ha mégis van sex az baj e?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 17:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Abortusz után már szexelnél? Jézusom...
2009. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%

Egy abortusz után máris kedvet kaptál hozzá? Szép ... nekem biztosan nem lenne hozzá kedvem egy jó darabig!

Egyébként hála Istennek nem tudom, hogy abortusz után meddig nem lehet szexuális kapcsolatot létesíteni de azt tudom, hogy igen BAJ ha az abortuszt követő napokban/hetekben történik.

2009. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

Soraidban komolytalanságot, és felelőtlenséget látok, biztos nagyon fiatal vagy!

Én biztosan padlóra kerülnék, ha abortuszra kellene mennem, pedig már 25 vagyok és férjnél vagyok.

6 hétig ne sexelj, mert ártasz vele magadnak... de keress utána a neten, biztos van róla információ.

Szerencsére én sem tudom, hogy abortusz után mi a teendő, mit szabad mit nem, de úgy emlékszem olvastam valahol, hogy 6 hétig nem szabad szeretkezni, meg valami méhösszehúzót is kell szedni.

2009. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Minimum 6 hétig semmi szex, és higénia!Ha most bekapsz egy fertőzést, könnyen nem lehet majd babád később.
2009. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Az egyik ismerösömnek is most volt. Pontosan 3 hátig nem szabad, de ha mégis lefekszel vele bármilyen fertözést elkaphatsz.
2009. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

hat hétig nem szexelhetsz, és igen, baj, ha mégis.

tampont sem lehet használni.

de ezt az orvosodnak el kellett volna mondania.

2009. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
hát milyen orvosod van neked? nem mondta el zeketa olgokat.6 hétig tilos,és az abortusz utáni elsö mesnsid után vissza kell menni.bar.nöm is márciusban volt sajnos.
2009. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Se téged se a párodat nem értelek.. most veszítetétek el a gyereketeket és már ezen jár az eszetek??Én inkább magamba zuhanék..nem pedig kefélnék!! De lehet hogy csak én vagyok ilyen ...
2009. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

Én arra tippelek, hogy hámsérülések keletkezhetnek a "műtéttől" és ezért elfertőződhet, amíg nem gyógyult be.

Ha mész valamilyen kontrollra szerintem kérdezd meg az orvost. És ne engedd többet egy pasinak se, hogy gumi nélkül csinálja.

2009. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

De bírom, hogy az olyanokat lepontozzák, akik csak a véleményüket írják le és szerintem jogosan meg vannak rökönyödve ezen a kérdésen...

Ha azt írták volna, hogy ügyes és tiszteletreméltó vagy, hogy abortuszod volt, és nyugodtan sexeljél éjjel-nappal, mert azzal csak jót teszel magadnak, biztos mindenki 100asra értékelte volna a választ!

2009. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!