Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Véleményekre lennék kiváncsi....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményekre lennék kiváncsi. A barátommal kicsit több mint fél éve járunk és még nem történt semmi komolyabb. Ez normális?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a szexet még mindketten korainak tartjuk.Órákig tudunk csókolózni és mindketten élvezzük is ezt, de ennyi.Utoljára odáig jutotttunk hogy a pólóm alatt csókolgatott és simogatott, ez jó is volt :).Másik kérdésem hogy a fiúk többségének a csókolózás hatására is feláll vagy ha gyengéden simizzük őket? És honnan tudom meg hogy felvan-e állva a pasimnak? vagz ez lényeges?
2009. ápr. 21. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Elég tudatosan fogalmazol, szal szerintem tudod, hogy mit szeretnél. De egy pasinak szerintem nem természetes, a fél évnyi szexmentesség. Ha az neki, akkor tuti frigid, amiből évek múltán problémák lehetnek (mert majd sosem akar szexelni). Persze miért is kéne 16 évesen vekben gondolkodni. Szerezz tapasztalatokat!
2009. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
a barátod biztos nem tartja korainak,csak azért mondja mert szeret téged és nem akar megsérteni azzal,hogy ő már szivesen megdugna. Egyébként biztos,hogy feláll neki,ha nincs fábol,de ezt egyszerüen leenőrizheted,kibontod a gatyájából és megnézed.
2009. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Figyi, semmit sem siettetek el.

A másik, ha élvezed ahogy kényeztet és szeretnéd, hogy több minden történjen akkor nyugodtan kezdeményezhetsz te is. Lehet, hogy csak azért nem megy messzebbre, mert nem tudja, hogy meddig élveznéd és nem akar olyat tenni ami neked rossz vagy kellemetlen. A másik, hogy természetesen a csókolózástól is felállhat neki, ez a te érdemed;) ebből tudhatott, hogy kíván téged. A másik meg ha meg szeretnéd tudni, hogy áll-e neki akkor szolidan simogasd meg azon a tájékon, szerintem nincs olyan pasi akinek ez nem esne csak eyszerűen jól. Mellesleg én is pasiból vagyok és én is azt mondom, hogy 16 évesen még egyáltalán nem vagytok elkésve semmivel de ha szeretitek egymást és megbízol benne akkor semmi akadálya, ez is egy terésetes dolog (mmint a szex) ami nagyon gyönyörű és élvezetes, és szerintem ha mindkét fél kellően gyenkéd és érzelmileg is rendben van a dolog akkor ezzel ér a tetőfokára a kapcsolat és olyan gyönyöröket és akkora boldogságot szerezhettek egymásnak amit semmi más nem adhat az életben. Szóval hiába csak 16 éves vagy és ahogy sejtem a barátod sem lehet sokkal idősebb ha úgy szeretitek egymást akkor hajrá csak még jobban fogjátok szeretni egymást. (remélem segítettem)

2009. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Miért nem természetes egy pasinak a fél évnyi szexmentesség ha még szűz? ezt nemértem :P (még akkoris ha van egy stabil kapcsolata)
2009. ápr. 21. 20:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Pasinál nincs olyan hogy szűz. A tizenéves srácok minden nap kiverik maguknak.
2009. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A pasid nem fél éve szexmentes, hanem 16 éve :) De miért ne lenne normális?? Az én "generációmban" még a pasik 95%-a szűz volt 16 évesen. Ettől még nem frigidek! Én majdnam 20 évesen vesztettem el és ettől még nagyon jó a szex, orgazmusom is van, nem úgy, mint sokaknak, akik 14 éves koruktól dugnak, mint a nyulak!

Inkább meg kellene dícsérni a kérdezőt a felnőttes, komoly gondolkodásáért, nem hülyeségeket írogatni!

25/L

2009. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Mcgalagony17 ***** válasza:

A szüzesség elvesztése nem verseny, és mindenki maga érzi, mikor áll készen a dologra, de szerintem nem árt, ha valaki korán tapasztalatokat szerez. Természetesen 14-15 év alatt én is korainak tartom a dolgot.


18/L

2013. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!