Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Véleményekre lennék kiváncsi....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményekre lennék kiváncsi. A barátommal kicsit több mint fél éve járunk és még nem történt semmi komolyabb. Ez normális?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a szexet még mindketten korainak tartjuk.Órákig tudunk csókolózni és mindketten élvezzük is ezt, de ennyi.Utoljára odáig jutotttunk hogy a pólóm alatt csókolgatott és simogatott, ez jó is volt :).Másik kérdésem hogy a fiúk többségének a csókolózás hatására is feláll vagy ha gyengéden simizzük őket? És honnan tudom meg hogy felvan-e állva a pasimnak? vagz ez lényeges?
2009. ápr. 21. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb, hogy halogatjátok a dolgot, mert így jó lesz az első, jobb mint ha már 2 hát után lefeküdnétek egymással. Inkább örülj, hogy a pasid is így látja a dolgokat, hogy ez még korai, stb. Csókolózás hatására is felállhat, természetesen. Azt hogy mikor áll fel ne is ők befolyásolják, de persze ez azt jelenti hogy kíván téged... Amúgy hány évesek vagytok?
2009. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2 hét* :D
2009. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
1 hét. XD
2009. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
15 perc (legalábbis ez a rekordom)
2009. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Mi??:D
2009. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérnék és nem olyanokat hogy nektek mennyi időbe kerül egy csajt megdöntenetek.Köszi. amúgy mindketten szüzek vagyunk
2009. ápr. 21. 18:10
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Mármint szórakozóhelyen való megismerkedés után 15 perccel szex a wc-ben :)
2009. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Hány évesek vagytok?

Egyébként szerintem csak tőletek függ mit csináltok. Ha jónak érzitek ezt a várakozást, akkor hajrá. De ha már régen szexelnétek, és csak félelmek vagy egyéb megfontolások tartanak vissza, az már szerintem hülyeség.

2009. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

gratulálok az idióta hozzászólóknak, úgy látom nem nagyon kaptál normális választ... 15 perc, szórakozóhelyen, gratulálok, ha neked ez jó, szerintem elég szánalmas ezzel felvágni. ásd el magad jó mélyre, ennek a lánynak nem csak egy jó dugás kell a mocskos wc-ben, hanem szeretkezés a párjával.


visszatérve rád. jól teszed, hogy halogatjátok, én nem vagyok ennek ellene. ha feláll neki, azt megérezheted a csípőddel, ha nem nagyon szoros alsónadrágot hord. egyébként igen, egy hosszabb csókolózástól is fel tud állni, legalábbis az én barátomnak igen. nem gond, hogy nem nagyon történt még semmi, attól is függ, mennyi idősek vagytok. de hogyha te mondjuk már szeretnél komolyabb dolgokat is, vetkőztetés, meg hogy gyakrabban puszilgasson máshol is, akkor ezt beszéld meg vele, elvégre a ti kapcsolatotok. és ha már korán rászoktok, hogy mindent megbeszéljetek, az nagyon jó lesz a későbbiekben is.

2009. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
16 vok de én úgyvagyok vele, hogy jó nekem ez a tempó :P. Énsem szeretném még elveszíteni a szüzességem (habár a mai világban már divattá vált, hogy mindegy csak legyen elveszítve). Ilyen a gondolkodásmódom és nemis szeretném változtatni.Szeretjük egymást és ez a lényeg. Az értelmeseknek pedig köszi a valaszt.
2009. ápr. 21. 18:24
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!