Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom (20) minden ölelésse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom (20) minden öleléssel, csókkal megkíván, de ha sexre kerül a sor, csak erőfeszítések árán sikerül elélveznie. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Én egyébként szintén 20 vagyok, kb. fél éves a kapcsolatunk. 1,5-2 óránál hamarabb sosem "ússzuk meg", és a vége felé iszonyatosan belassul, minden idegszálával koncentrál, és ilyenkor legszívesebben azt javasolnám, hogy hagyjuk abba, mert semmi élvezet nincs benne :( Gyakran azt hangoztatja, hogy alig kap ingert...
2009. ápr. 21. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem, hogy közben simogatom, nyali-fali, trágárkodás is megy, és úgy tűnik, roppant mód gerjeszti, mennyire élvezem az egészet (addig a pontig, ahol már látom, hogy marhára összpontosít)
2009. ápr. 21. 17:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult ilyen, két egymás után következő napon. Azóta ilyen nem volt, a webbeteg.hu oldalon megkérdeztem egy urulógust, aki szerint teljes testi-lelki egészségnek örvendek. Azt is mondta, hogy a szex nem mindig ugyanolyan, sok múlik a tudatalatti dolgokon. Kérdés viszont az is, hogy esetleg nem az óvszer e a ludas? Nekem speciel annó a masculan gumik száradtak ki folyamatosan, emiatt el is szakadtak és semmi jó nem volt belőlük.
2009. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy általában hüvelytablettával védekezünk, azért, mert a barátomnak az kényelmesebb... végképp tanácstalan vagyok:( Lehet, hogy szorong a Kedvesem?
2009. ápr. 21. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már előre azon aggódik, hogy nem fog tudni elélvezni. Próbáld ki azt, hogy egyszer csak őt kényezteted a lehető legodaadóbban, csinálj mindent amit csak szeret. Viszont arra vigyázz, hogy ne legyen előre betervezve, mert akkor megint aggódni fog. Egy spontán alkalommal lepd meg, de nagyon durván, és ha ott sikerül elélveznie, akkor ismételd meg ezeket, és akkor talán javul valamicskét.
2009. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés! Köszi, mindenképpen alkalmazni fogom:)
2009. ápr. 22. 19:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!