Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én ugy tudom hogy ha elmentél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ugy tudom hogy ha elmentél egyszer, akkor nincs meg utána merevedés, hogy visszarakd egyből. Fiuk ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Szeretkezel a barátnőddel, és ahogy be raktad elmész, de annak se nyoma se látszatja, de nem is érzed,és nem telik el 1 perc sem, és rögtön vissza is rakod. Én ugy tudom hogy ha elmentél egyszer, akkor nincs meg utána merevedés hogy vissza rakd egyből. Nem? Ja, és szűz volt a srác, én nem.Állitólag 2x ment el, de ugyan olyan merev volt, szó szerint semmi látszatja nem volt hogy elment volna. Ez egyik nap az az 22.én volt. de nekem 24.-én megjött. Na de nem is ez a lényeg, hanem a fent emlitett pár sor. Köszi ha irtok.
2009. ápr. 21. 11:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
:) értem. köszönöm szépen. ezek szerint létezik ilyen:O
2009. ápr. 21. 13:08
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!