Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én ugy tudom hogy ha elmentél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ugy tudom hogy ha elmentél egyszer, akkor nincs meg utána merevedés, hogy visszarakd egyből. Fiuk ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Szeretkezel a barátnőddel, és ahogy be raktad elmész, de annak se nyoma se látszatja, de nem is érzed,és nem telik el 1 perc sem, és rögtön vissza is rakod. Én ugy tudom hogy ha elmentél egyszer, akkor nincs meg utána merevedés hogy vissza rakd egyből. Nem? Ja, és szűz volt a srác, én nem.Állitólag 2x ment el, de ugyan olyan merev volt, szó szerint semmi látszatja nem volt hogy elment volna. Ez egyik nap az az 22.én volt. de nekem 24.-én megjött. Na de nem is ez a lényeg, hanem a fent emlitett pár sor. Köszi ha irtok.
2009. ápr. 21. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Helló,

1, ha 22 én szeretkeztetek és 24-én jött meg akkor OK, a termékeny időszakon kívül csináltatok.

2, ha fiatal, akkor bizony két aktus között alig áll le az embernek, lazán elmehet, aztán a merevedése megmarad, majd megint elmegy.(boldog régi szép idők :)))))

3, védekezzetek!!!

2009. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg tényleg érdekes. Kétszer egymás után elmegy és ugyanolyan merev és semmi sem látszik. Már pedig kellene hogy legyen valami nyoma legalább egy kicsi, visszaszokott folyni egy kicsi a hüvelyből amit éreznél is, két aktus után viszont már nem marad merev, legalább 10-20 perc kell.
2009. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én vettem el a szüzességét és ő 20 éves. de akkor nem lehetek terhes igaz? Azóta vigyázunk,csak az buli miatt történt igy,amit megbántam. Aranyos vagy, és köszi szépen hogy irtál.
2009. ápr. 21. 11:31
 4/11 A kérdező kommentje:
belőlem semmi nem folyt az tuti. és nem telt egy perc sem, nem hogy 10-20. köszi
2009. ápr. 21. 11:32
 5/11 A kérdező kommentje:
de végülis ami nagyon érdekel hogy aktus után ez a merevedés miért marad meg nála? volt barátomnál nem igy volt. ott hallottam éreztem, és hát az más volt. ő tényleg elment.
2009. ápr. 21. 11:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat, hogy a merevedés megmarad utána is csak a csajnak jól kell csinálnia. Nekem valamikor kell egy 10 perces szünet valamikor folytatom tovább simán. Viszont ha elmegy akkor kb a fele vissza ki szokott folyni, minden csajnál, tehát simán észre lehet venni.
2009. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia


lány vok de leirom ezt neked!!!!!!!


az exem egy alamuiszi volt 12 volt mikor elvesztette

aztán 2szer volt azza a növel aki elvette neki

és utánna 5 évig senkivel

össze jöttünk és velem feküdtle 5 év után persze 3 hónap után mert sztem félt a 10 cm pénisze miadt:D

jó ez lényegtelen de mikor 2-djára lefeküdtünk kb 3 perc alatt 5 menetet zavart le és ugyan olyan merev volt neki!!!!ö minden elment 1-2 perc alatt

talán egyszer volt 2 év alatt hogy 30-40 percig birta!!!!nem mindenki egyforma!!!!!

2009. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy kifolyik belőlem. exemnél is igy volt hogy mindig kifolyt aktus végén. hát furcsa
2009. ápr. 21. 11:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én párom már harmincon felül van, és még mindig: elmegy, mintha mi sem történt volna folytathatjuk, többször is. Ki sem csúszik, marad bent, és aztán folytatjuk. Úgyhogy nem csak az extrán fiataloknál van ez így, fogalmam sincs mi kérdése, de lehetséges a barátodnál is!
2009. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaz, Én 46 vok... de még nekem is megy egymás után kettő... Tehát ki sem veszem, ott folytatjuk, ahol abbahagytuk! És men kókad le közben...
2009. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!