Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha lehetoseged lenne egy jo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tade kérdése:

Ha lehetoseged lenne egy jo szexre, de csak egy ferfival a 4 kozul, akkor melyiket valasztanad? A.) Brazil ferfi B.) Olasz ferfi C.) Finn ferfi D.) Amerikai (neger) ferfi

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 22:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

9:57-esnek konkrétan brazil pl. Nelson Piquet


És én a brazilt választanám. mindig is bejöttek a latinos pasik..:X

2010. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

20:43 köszi!


Én nem tudom miért vagyok hülye, mert még néztem/nézem is az F1et és ott most is akadnak brazilok bőven, plusz a fociban is :D

Hogy mi volt velem amikor azt a kommentet írtam, hát... magam sem értem.

:DDD

Ayrton Senna † is brazil.

2010. ápr. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
D) néger. kíváncsi lennék, milyen lehet egy nagyméretű pasival...de csak akkor, ha helyes néger. pl wesley snipes
2010. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
24%
Olasz. Az olasz pasik nem rohanják le rögtön az embert.
2010. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Finn! Nem szeretem a mediterrán típúsú pasikat a négereket meg főleg nem...lehet akármekkora
2010. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a finnt választanám, nem hinném, hogy ők kevésbé lennének jó szeretők. Nekem szimpatikusabb a visszafogottságuk, és szerintem ebből sokkal izgatóbb előcsalni a szenvedélyes énjüket, mint egy olyan emberből, aki eleve nyíltan szenvedélyes. Az nem tud akkora meglepetést okozni szerintem, mint az, aki nem demonstrálja lépten-nyomon a szexualitását.


Meg szerintem az, hogy az olaszok meg a brazilok szeretik magukat eszményi szeretőkként beállítani, még nem biztos, hogy azt jelenti, hogy ez a valóságban is így van.

2010. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!