Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha lehetoseged lenne egy jo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tade kérdése:

Ha lehetoseged lenne egy jo szexre, de csak egy ferfival a 4 kozul, akkor melyiket valasztanad? A.) Brazil ferfi B.) Olasz ferfi C.) Finn ferfi D.) Amerikai (neger) ferfi

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 22:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedtem.

Köszi, akkor benned nem csalódtam (Y) (; :P

2009. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

hmmm....olasz, brazil. ebben a sorrendben. :)


a finn azert nem mert az eszaki emberek nagyon hidegek. szepek, de nem eleg szenvedelyesek, valahogy hianyzik beloluk az a bizonyos tuz. nem eleg spontanak, lazak, es akiket en lattam a tobbseguk eleg baratsagtalan es kimert. a deliek viszont..... :)

neger.....hat lehet h vilagszinten a leghosszabb szerszammal rendelkeznek de egyaltalan nem vagyok benne biztos h az nekem olyan huu de milyen jo lenne, sot! nekem a negerek nem igazan jonnek be, max a mulattok. rengeteg baratnom csak ugy dongjak korbe a neger pasikat a discoban egyetemen, stb de en vhogy nem talalom vonzonak oket. nagyon rendesek, nagyon baratsagosak, de vhogy megsem jonnek be. (a mulatt mar kivetel hataran van, attol fugg) mondjuk jol neznek ki 1 olyan igazi fekete neger mellett a hofeher borommel....amolyan csoki-tejszin paros lennenk :)

--tudom h nem lehet altalanositani, de mar maga a kerdes altalanositas volt.

2009. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%
brazil:P-->szeretem a szappanopera hősöket :D
2009. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Odin777 ***** válasza:
100%

E, és vevő lennék de egy Becks-re

FF,

2009. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Amore ***** válasza:

A) Brazil férfi

nekem mindig a latinos pasik jöttek be!

Ezért jöhetne az olasz is de mivel egyet kell választani marad a brazil

2009. ápr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
olasz.
2009. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Spanyol nincs? Na látom elért ide is a válság... csökken a választék.


A brazilokat így külön én nem ismerem... mondjatok már példát légyszi :D valami hírességet, aki konkrétan brazil.


A finnek nem jöttek be (nem szex, csak úgy egyébként) a négerekre meg nem bukom. Marad az olasz. Legalább stílusosak és van náluk pizza.

2009. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Mindenképp a D-t :)

A Párom is fekete :) 21/L

2009. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
simán az amerikai negert valasztanam , de e valasznak mehetne az arab is :)
2010. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Mindenképpen finn.
2010. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!