Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom szeretné, ha lenyeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretné, ha lenyelném neki a spermáját, de én félek tőle, mit tegyek? Jah és nem erőlteti!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 16:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem is megkért a barátom múltkor hogy nem-e nyelném le. Én belementem. Elöször a számba tartottam, majd arra gondoltam hogy csak tojáslikör, és lenyeltem! Azóta sokkal jobban megy a dolog! Jah és mellesleg párom azóta is nagyon örül neki!:)

Ne félj, ha nem tetszik többször nem kell csinálni. De ha még nem ettél egy ételt azt is megkostolod hátha bejön, és legközelebb is eszel olyat! Legyél ügyes! Szorítok!

2009. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, hogy a szádba élvezzen és diszkréten köpd ki egy zsepibe, ami oda van készítve az ágy mellé / párna alá.

Nem hinném, hogy a barátod zokon vennék, neki csak az a lényeg, hogy a szádba tudjon elmennni, az már tök8, hogy lenyeled-e :)

A lényeg, hogy mikor elment ne pattanj fel kiköpni a cuccot, még egy 15-30 mp-ig vagy tovább (amíg nem zavar a szádban a cucc) szopogatsd neki, azt mindenki szereti :D

2009. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp próbáld ki ez olyan elképzelhetetlen dolognak tűnik, de a legtöbb aki nyávog miatta az mint szűzk... és sosem csinálta, tök jó az ize is :)
2009. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, a szádban még nem volt akció - először azt próbáld ki úgy, hogy te vagy felül. Akkor simán kieresztheted a szádból, ha nem tetszik az íze. Ha meg tetszik, akkor legközelebb már tetszés szerint.


Adjál neki előtte pár napig sok ananászt, és edd meg előle a húst, idd meg a sörét az ebédnél, ha van: akkor finomabb lesz.

2009. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
akkor tedd meg ha eljon az ideje es ugy erzed h minden oke XD;)
2009. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi a bátorítást, megpróbálom, más is csinálta már szal biztos nem lehet rossz!!!!!
2009. ápr. 20. 16:09
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

próbáld ki lehet meg szereted lehet nem:)

én meg szerettem.

2009. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!