Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom szeretné, ha lenyeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretné, ha lenyelném neki a spermáját, de én félek tőle, mit tegyek? Jah és nem erőlteti!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne tedd. Az szerintem is gusztustalan dolog.
2009. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
akkor nem teszed, ennyi.
2009. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat, de én megígértem neki, h. kipróbálom(egyszer) de nem tom mikor lesza z az egyszer, jah am egy kicsit én is kíváncsi vagyok!!!!
2009. ápr. 19. 16:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az orális sexet nem kényszerből kell csinálni, hanem élvezetből...fontos, hogy az is élvezze aki csinálja. Ha te undorodsz attól, hogy végig csináld a barátodnak, akkor ne tedd.Én örömmel teszem, mert tudom,hogy örömet okozok ezzel.
2009. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
én is örömmel teszem, amit teszek, de még sosmem mentünk végig, és hát nem az h. undorodok, hanem félek az egésztől, meg attól, h. mi lessz ha ökröndözök, vagy netán lehányom a barátomat!!!(nem él semmi káros szenvedéjjel, és jó az étrendeje is, szal az íze gondolom simán csak sós lesz) VAGY NEM??
2009. ápr. 19. 16:41
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Féljél tovább és nyeld le neki. Ezt tudom javasolni.
2009. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszi a választ, gyors és lényegretörő vagy!!!

értelmessebb válaszokat???tanácsokat???

2009. ápr. 19. 17:00
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem teljesen természetes hogy valaki öklendezik, főleg először. Idő kell, hogy eljajátisd minden csinját-binját! Ha kiváncsi vagy, tedd meg! Nem fogja zokon venni, ha esetleg öklendezni kezdesz! Gyakorlat teszi a mestert! Hajrá! Számolj be róla, mien volt...
2009. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
oké, remélem jól fog elsülni, de h. mikor azt m ég nem tom:(
2009. ápr. 19. 17:14
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer próbáld ki és ha teszik akkor esetleg máskor is, de ha nem jött be a dolog többet nem kell. Nem veszítesz vele semmit.
2009. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!