Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretem az anál szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az anál szexet, minden pózban élvezem, kivéve kutya pózban nem. Miért fáj annyira?

Figyelt kérdés
Hülye megnyilvánulásoktól kíméljetek, köszi
2009. ápr. 19. 14:42
 1/4 A kérdező kommentje:
más pózban egyáltalán nem fáj, használunk kellő mennyiségű síkosítót is, de nem értem miért van ez? :( érzem, hogy nagyon fáj akkor a méhem :S
2009. ápr. 19. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes! Az anális szex leggyakoribb póza a "kutyuskázás". Arról lehet szó, hogy /mivel így a legmélyebb a behatolás/ egyszerűen ez "túl sok" lehet neked. A sikosítón kívül használnotok kellene ilyenkor egy vékonyabb péniszgyűrűt, ami által rövidülne a behatoló pénisz. Semmiképpen ne tedd ki magad semmiféle /méh/ fájdalomnak, mert ebből később komolyabb kellemetlenséged lehet.
2009. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anál közbe h fájhat a méhed?? nem igazán értem az összefüggést...
2009. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mondjuk mert elég közel van hozzá, azért...
2009. ápr. 19. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!