Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem vagyok neki elég jó, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok neki elég jó, vagy érez valamit az exe iránt?

Figyelt kérdés
A barátom be akar vonni egy másik lányt a szexbe.Az a baj, hogy az exét,akivel előttem járt.Azóta is nagy haverok meg minden,és nekemsincs különösebb bajom a csajjal,de mi lehet az oka,hogy ezt akarja a pasim?
2009. ápr. 18. 01:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
47%
az hogy nem vagy elég jó neki ... s vele jobb volt;) s igy nem számitana "megcsalásnak"
2009. ápr. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hát ez is lehet de ne vegyük készpénznek

lehet hogy csak tudja róla hogy benne lenne a 3 masban mármint a pasid hogy a nője :D

2009. ápr. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elnézést a volt nője
2009. ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a csaj benne lenne, az tuti, de én elvesztem a pasimat, ha nem megyek ebbe bele? visszamegy majd hozzá?
2009. ápr. 18. 01:34
 5/13 anonim ***** válasza:
fontos szerepet játszhat itt az életkor, h mióta vagytok együtt, a kapcsolatotok kiegyensúlyozottsága, az h eddig milyen volt a szexuális életetek, ilyesmik...így többet lehetne mondani...viszont annyit igyis mondhatok,hogy az exek akármikor jelenthetnek veszélyt egy kapcsolatra
2009. ápr. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Minden férfi álma, hogy kettő (vagy több) nővel szexeljen egyszerre.Ennyi a történet lényege és semmi több, nem kell feleslegesen túlkombinálni a dolgokat...

És hogy miért pont azt a nőt választotta?Gondolom azért, mert őt ismeri, és ráadásul ő is benne lenne...

Ha nem tetszik, hogy be akar venni valakit harmadiknak, hát mondj nemet.

Ha nem tetszik, hogy pont azt a csajt akarja bevonni, hát kérd meg, hogy vonjon be mást.

Ha nem tetszik, hogy csajt akar bevonni, akkor mond azt, hogy neked pasi kell...

2009. ápr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Egyet ertek az elottem szolokkal...de azt meg hozzakell tennem h sajnos a baratod tutira nem szeret igazan...........
2009. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

mond neki hogy oké (persze nyilván nem), de akkor utána csináljátok fordított felállásban, hogy 2 fiú legyen veled...nem vagyok biztos benne, hogy ez az ötlet tetszene...

...ez a fiúk álma..pfff...és akkor rögtön ugrani kell?Ez ugyanúgy lehet egy lány álma is, annyi különbséggel, hogy akkor már rögtön leribancozzák...

lehet hogy valakinek belefér egy kapcsolatba, nem is ítélem el, az ő kapcsolatuk, ha nekik jó...de nekem így nem férne bele, és nagyon fájna ha ilyet kérne a párom :( megfontolnám a szakítást, főleg ha az exét akarja...persze ez csak én vagyok, és alapból kicsit féltékenyebb...

azt azért tényleg jó lenne tudni, mióta vagytok együtt?

én csak akkor mennék bele 3asba, ha nem élek tartós kapcsolatban, másképp nem

2009. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Te úgy vagy tökéletes, ahogy vagy, ezt ne felejtsd, viszont a barátod nem szerelmes beléd, ez tuti. Ez sem baj, csak tudj róla. Ja és a másik dolog, szerintem nem szabad elhinni, hogy most sincs köztük semmi. Ez 99% hogy még kavarnak. Sajnos a barátod még éretlen, ez van. Ezért nem kell rá haragudni, csak másik fiút kéne keresni. Ha meg annyira oda vagy érte, hogy belemész a hármasba (ami esetleg 30 év házasság után lehetne esetleg értehető, ha már egyik féle sem szerelmes a másikba) akkor szinte biztos hogy nagyon sérülten fogsz kijönni ebből a kapcsolatból. Sajnálom, de maganak kell vigyáznos saját lelki épségedre, nem a másiknak.

És hogy miért nem hagy ott téged? Mert neki ez nagyon kényelmes. Tapasztalatból tudom, hogy egy férfi csak nagyon ritkán szakít egy nővel, különösen akkor nem ha nincs más tartós kapcsolatra kilátása. Ez van. A nőnek kell észrevenni, hogy nincsenek odáig érte.


De ha biztosra akarsz menni, hogy mennyire szeret a srác, mert ez nem elég egyértelmű a számodra, akkor próbálja meg visszalépni a kapcsolat szinjéről, csinálj több különprogramot, hagyd hogy többet udvaroljon neked, és hogy neki kelljen a te kedvedet keresnie. Ha strapálja magát, akkor én tévedtem, de ha nem, akkor sajnos igazam van.


Azért ne szomorodj el!

2009. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
csak mert vele jobb volt, de téged sem akar elveszíteni. én már azért kidobnám, hogy ilyet felhoz nekem. ha az exét akarja, menjen vissza hozzá...
2009. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!