Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tágítsam magam, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tágítsam magam, vagy mit csináljak, hogy ez ne legyen többé probléma?

Figyelt kérdés
A barátom pénisze túl nagy nekem. Nem is az hogy hosszabb mint kéne,csak iszonyú vastag,és nagyonfáj amikor szexelünk.Nagyon óvatos,és énis kellően nedves vagyok,de annyira vastag,hogy mindig azt hiszi,nem készitett kellően elő engem,hogy behatoljon.Pedig nagyonvágyom rá,és én mondom neki mindig,hogy mostmár beteheti.De ez iszonyú fájdalmakkal jár.Vettünk síkosítot is,többfélét is már,de semmitől nemjobb.Lehet hogyénis szűk vagyok,de korábbi partnereimmel nemvoltak ilyen gondok,így biztosan az ő mérete nagy nekem.
2009. ápr. 18. 00:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
rövid távon ez lehet a megoldás, kérdés hogy meddig bírjátok tényleges szex nélkül...vagy esetleg fejlesszetek ki valami technikát, amitől jobb vagy másabb és élvezhetőbb lesz számodra is
2009. ápr. 18. 01:39
 12/14 A kérdező kommentje:
barátnőm kommentje volt az előző
2009. ápr. 18. 01:40
 13/14 anonim ***** válasza:
xD
2009. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,nincs vége a szexuális életeteknek!Az lehet,hogy kellően elő vagy készítve és nedves vagy, de félsz a fájdalomtól,előre rágörcsölsz, mert tudod,hogy mi következik és emiatt összeszorítod az izmaid.Szerintem ez okozhat fájdalmat. Hosszabbítsátok meg mégjobban az előjátékot , sok kézimunka,hogy azzal is tágulj, és a behatoláskor nyugodj meg és lazulj el teljesen.Lehet,hogy egy ideig még fájni fog,de nem szabad feladni.Tágulni fogsz.Velem is így volt (azzal a különbséggel,hogy én szűz voltam), nem használt semmi síkosító, a nedvesség megvolt,mégis fájt. A páromnak kellett mindig "emlékeztetnie" a lazításra,mert egyszerűen rögtön elkezdtem szorítani az izmaimat,ahogy belekezdtünk a dologba.És ha görcsölsz,akkor a legvékonyabb pénisz is fájdalmat okoz.
2009. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!