Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tágítsam magam, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tágítsam magam, vagy mit csináljak, hogy ez ne legyen többé probléma?

Figyelt kérdés
A barátom pénisze túl nagy nekem. Nem is az hogy hosszabb mint kéne,csak iszonyú vastag,és nagyonfáj amikor szexelünk.Nagyon óvatos,és énis kellően nedves vagyok,de annyira vastag,hogy mindig azt hiszi,nem készitett kellően elő engem,hogy behatoljon.Pedig nagyonvágyom rá,és én mondom neki mindig,hogy mostmár beteheti.De ez iszonyú fájdalmakkal jár.Vettünk síkosítot is,többfélét is már,de semmitől nemjobb.Lehet hogyénis szűk vagyok,de korábbi partnereimmel nemvoltak ilyen gondok,így biztosan az ő mérete nagy nekem.
2009. ápr. 18. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mekkora neki?És hosszúsaággal nincs baj?
2009. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Jólenne tudni a barátod paramétereid, hogy segíthessünk, korod stb...
2009. ápr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
92%
nemhiszem,hogy neked kell magadat tágítanod,bár azért életkorod érdekes lehet a kérdésben
2009. ápr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, és nem ő az első partnerem...a méreteit meg miért is árulnám el?...attólmég nemtudtok meg többet sztem...lényeg h vmi nemstimmel kettőnk közt :S pedig szerelem,minden megvan :(
2009. ápr. 18. 00:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Használj sok sikosítót.
2009. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
91%
ha jól olvasom a síkosítás már megvolt...a barátoddal biztos h minden rendben? mármint ő is tudja h neked fájdalmat okoz a behatolással? mert lehet h a pózok nem megfelelőek, vagy tényleg nemvagy eléggé előkészítve rá
2009. ápr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Már lucsog a sok síkosítotó,ne már! Vastag a párja pénisze,nem értitek? Síkosító! Attól még nem lesz vékonyabb a pénisz! Attól még fájni fog,hogy könyebben becsusszan. Ha feszíti szét,hiába síkosító! Hahó,ébresztő!
2009. ápr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
16%
ez tényleg elég komoly probléma lehet, de sok sikert a megoldáshoz !!!
2009. ápr. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a barátom mindent tud, megbeszélünk mindent, és ennél óvatosabb már nemis lehet,de egyszerűen nem akar jól működni a dolog. már több pózban is próbáltuk, de még fürdés küzben sem az igazi...:S:S ennek ennyi? halálra van itélve a szexuális életünk?? :S
2009. ápr. 18. 01:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Orális szex + kézimunka.
2009. ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!