Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen érzést vált ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen érzést vált ki belőletek, ha egy nő felizgat, aztán otthagy titeket?

Figyelt kérdés
Milyen érzés? Idegesítő, vagy inkább jó?
2009. ápr. 17. 22:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

ez mindig megvan a lányok részéről, van amikor csak annyit mond hogy ahh most fáj a fejem, vagy álmos vagyok, vagy valami XD

szóval ilyenek a lányok :P

amúgy idegesítő, nem azért, de én megkaptam már ugyan ezt fordított helyzetben is... sex közbe gondoltam egyet elmentem a konyhába kajálni XD utánam jött a leányzó takaróban és mondta hogy kapjam be, meg hogy mekkora szemét vagyok...

utánna persze jót nevettünk rajta és folytattuk a konyhába XD

2009. ápr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

hmm....velünk volt ilyen,pasimnak megfájdult ott lenn:Dés alig tudott hazabicüzni..de nem köcsögségböl csináltam,csak voltak otthon,meg megzavartak ilyesmi..:D

szoval nem lehet vmi kellemes érzés..de hát nekünk nőknek sem az:D

2009. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!