Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen érzést vált ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen érzést vált ki belőletek, ha egy nő felizgat, aztán otthagy titeket?

Figyelt kérdés
Milyen érzés? Idegesítő, vagy inkább jó?
2009. ápr. 17. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Már miért lenne jó?
2009. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
ez köcsögség, pedig sok csaj ezt csinálja
2009. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
attól függ. ha ismeretlen nő csinálja, akkor rossz. de ha pl. a barátnőm felhiv, amikor nem tudunk együtt lenni, elmondja, mennyire kiván, meg jól felizgat, aztán se szó se beszéd lerakja... hát az nagyon jó tud lenni
2009. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Az.

Olyankor meg kell fogni a hajánál fogva és: Már pedig kisanyám te itt és most ráülsz


Dehogynem, minden lány olyan lány, f*szra ráhúzom :D

2009. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
86%
hát ez szerintem minden formában IDEGESÍTŐ!!én legalábbis nagyon kitudok akadni ezen
2009. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Mindig megvan az oka annak,ha egy lány felizgat egy srácot és otthagyja.

Csak a fiúknak,ha áll odatolul a vér és képtelenek gondolkozni!

Sokszor ti keresitek a bajt és heccelitek magatokat odáig,közben viszont nem vagytok képesek olvasni a női jelekből!

Bocs,tudom!

Fiúknak szólt a kérdést!

Pontozzatok csak!

2009. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi 22:21-es! Ebben tényleg van valami.
2009. ápr. 17. 22:26
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
nálunk szokott olyan lenni hogy pl nézünk vmi filmet ,nekem nincs is kedvem hozzá ő meg elkezd simogatni meg csókolgatni stb , én meg csak fekszem mindtegy darab xar , szal nem adok semmi jelet arra hogy lenne kedvem most bármihez is mégis folytatja és ezzel csak magának csinálja a rosszat... aztán csodálkozik mikor ledobom a kezét magamról és átfordulok a másik oldalamra... ( ja és mondom is neki h most nincs kedvem .. :/)
2009. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Sztem ha egy nő szándékosan csinál ilyet, csak hogy kicsesszen a pasival, na az egy hihetetlen nagy gonoszság. az ilyenekre nem véletlen mondják, hogy szűzk.rva.
2009. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Egy lányból milyen érzést váltana ki a fordítottja?

Zajlik az előjáték, aztán csöng a telefon, a srácot a haverjai hívják és ő felkapkodja a ruháit, és otthagyja a csajt félig készen egy "sürgős dologra" hivatkozva...

Na valami ilyesmi.

2009. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!