Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Hogyan "szerelitek"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan "szerelitek" le a barátnötöket, ha egyáltalán nincs kedvetek szexelni?

Figyelt kérdés
Pl : fáradtak , éhessek , betegeg vagytok !!!
2009. ápr. 17. 15:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs kedvem akkor megmondom neki miért nincs kedvem. Ennyi. Minek kellene mindenféle kifogást kitalálni?
2009. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
amugy miért nem akarsz ? Nincs kedved mond meg neki szereted,de csak romantikázni akarsz például vagy nem tudom :) ennyi mondjuk mi a párommal minden pénteken majdnem hogy szexeltünk na de mindegy :)
2009. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
az én párom nemtudom azért mert nem volt kedve, vagy tényleg elfelejtette, de nem hozott gumit. végülis ez is egy indok. ,, bocsi szivi de nincs nálam gumi" :D bár ha másképp védekeztek más a helyzet! :)
2009. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Beletrafáltál, az én volt párom is ezekkel a kifogásokkal élt: "fáradt vagyok, beteg vagyok, éhes vagyok/túl sokat ettem, fáj a gyomrom, a hasam, inkább hazamegyek hányni.."

És ez nem vicc!

2009. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
vagy itt egy jobb: "tüny innen **** ****" ettöl biztos elmegy a kedve, pontozzatok le de ez jó kifogás garantált a siker
2009. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tüny=tűnj, okos ember vagyok nembaj most értségizek
2009. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

nahhfene miféle probléma,

fáradtság nem akadály, miért ? izgalom hatására annyira felpörög hogy legközelebb maximum akkor fog elaludni mikor elélvezett...

éhesség, eddig kajára sem tudtam gondolni szex közben...

betegség ? hát ha nem folyik az orrom és nem esik le a kezem a helyéről, vagy nem szedheti össze tőlem legalábbis megoldható úgy akkor még simán bele is férhet, csak amikor én beteg vagyok az általában lázzal jár (hozzáteszem nem vagyok sűrűn beteg)

nem is értem egy férfi hogy nem kívánhatja a szexet :D

2009. ápr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hú én olyat még nem láttam, hogy egy pasinak ne lett volna kedve :D Extrém eset vagy az biztos :D Ha meg a barátnőd rádmászik, mikor lázasan haldokolsz, akkor ő még extrémebb :D
2009. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!