Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Hogyan "szerelitek"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan "szerelitek" le a barátnötöket, ha egyáltalán nincs kedvetek szexelni?

Figyelt kérdés
Pl : fáradtak , éhessek , betegeg vagytok !!!
2009. ápr. 17. 15:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha éhes lennék akkor inkább éhes maradnék , nem leehtsz elég fáradt hozzá, ha beteg vagy megérti. Meg kedved nincs? milyen csávó vagy te?
2009. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
mutass nekem egy srácot, akinek nincs kedve szexelni a barátnőjével.
2009. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Dobd be a szundit.
2009. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
irjatok még , és majd megmondom miért tettem fel ezt a kérdést !!!
2009. ápr. 17. 15:58
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

az tök gáz ha incs kedve a pasinak sexelni... Azt meg h fáradt vagy beteg a lány is érti... Ha meg éhes akkor egyen. Ennyi.

De ha ezek csak kifogások akkor az oltári gáz

2009. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Miért gáz, ha nincsen ekdve sexelni? Nem csak oylan fiúk vannak akiknek éjjel-nappal azon jár az ezsük és bárhol, bármikor sexelnének.. De szerintem megmondhatod Neki, hogy nincs kedved, neked nem ebből áll 1 kapcsolat stb stb, de modn neki, hogy nem azért, mert nem kívánod vagy nem jó az együttlét csak te ilyen vagy :)
2009. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerű: focimeccset kell nézni. :D

Vagy valami olyan elfoglaltságot keresni, ami miatt garantáltan a lánynak megy el a kedve a szextől.

Hiszen általában nem a fiúk azok, akiket csalogatni kell az ágyba. :)

Jó, mondom én ezt úgy, h lány vagyok, de a focit ugyanúgy megnézem. XD (23/L)

2009. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
15:58 vagyok. Kicsit rosszul fogalmaztam. nem az aa gáz h nincs kedve sexelni,hanem h ilyen böszme kifogásokat talál ki rá. Miért nem lehet megmndani az igazat? "Nem tudom miért de most nincs kedvem..."
2009. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyan lány vagyok, de sztem ha eléggé szeret a párod és azt mondod, hogy figylej kicsim, nem lehetne-e hogy máskor oldjuk meg mert, fáradt/beteg vagyok. de azért mert éhes? hát egyél ember. Ha nagyon szertitek egymást, és a lány toleráns, még azt is elnézi hogy inkább a focit nézed meg, mert biztos nem akarsz lemaradni az évezred meccséről. (én megszoktam érteni, még ezt is:))

Nem kell éjjel-nappal szexelni, nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg.

L/17

2009. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!