Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindkét nemtől várok válaszoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkét nemtől várok válaszokat, azaz tippeket "miket csináljak"?

Figyelt kérdés

Pontosabban. Még szűz vagyok a párom már nem és már petting+kéz+orál már volt, de sokszor olyan esetlennek érzem magam. Valószínű legközelebb már az aktus is megtörténik(nincs megszabva, h de legközelebb már muszáj, de elég valószínű, mert már mind2en nagyon vágyunk rá (18/F-18/L)és már felkészültnek érzem magam, csak szeretnék pár tippet kérni, hogy mikkel próbálkozzak. Ő ugyebát ,,már tudja mit kell tennie,, milyen területektől ,,veszek meg,, milyen mozdulatok, puszik ..... de én sajna még nagyon tapasztalatlan vagyok.

Ok, tudom erre mondják azt, h próbálkozz és rájössz mi a jó neki, mert minden férfi más- ezt tudom, de szívesen fogadnék pár jó tanácsot, h hogyan okozzak én is örömet(nem csak a ,,lényeggel,, kapcsolatban)- olvastam pár kérdéssel előrébb a mellbimbó izgatást, és láttam az is változó, de szeretnék pár lehetőséget/tippet kérni!

Légyszi segítsetek!

Köszi előre is :)

ui: Ja és szoktunk beszélni erről a témáról is, de szeretném meg-meglepni, h ne kelljen mindent a számba adni (ne tessék félre érteni :P - itt most átvitt értelemben értendő :P )


2009. ápr. 17. 14:10
 1/5 A kérdező kommentje:

* nemtől -bocsi, már a kérdést is hibásan írtam ki :S

És egyébként mindig mondja, h jó amiket csinálok, de szeretnék még tippeket!

Köszi

2009. ápr. 17. 14:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk pasiknak sokkal kevesebb erogén zónánk van, mint a nőknek. én a legjobban attól indulok be, ha a páromon látom, vagy ő érezteti velem, hogy én vagyok az isten az ágyban, pl. hangosan nyög, vagy olyanokat mond, hogy "ez az, csináld még, nagyon jó" stb, vagy a kezeivel rásegit a ritmusra, húzza maga felé a fenekemet, ilyenek.
2009. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kérd meg hogy feküdjön a hasára(vagy nem is kell megkérni, terelgesd úgy) és a körmeid nagyon finoman húzogasd a hátán. nem karmolni, csak mintha az ujjaiddal szánkóznál a hátán, csak a körmeid hasznld finoman. az én pasim nagyon beindul tőle...

én szoktam szopogatni érzékien a fülcimpáját...remélem a hatást nem kell ecsetelgetnem...

2009. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17:47 -es , köszi, ezt már próbáltam - enyhén körömmel-de szegényem irtó csikis - egy ideig bírja, aztán már nagyon ficánkol :)

A füleset kipróbálom, gondolom mi lehet a reakciója :P

2009. ápr. 17. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz fel a femina.hu-ra Vannak jó dolgok.Keresgess!
2009. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!